Home » Archief » Missieverklaring


[28.01.2005]

Missieverklaring

Naaktsprong2 (27k image)

Frontaal Naakt is een fundamentalistisch-secularistisch, multiculturalistisch-hedonistisch, webmagazine voor de zichzelf respecterende zelfislamiseerder. Frontaal Naakt staat pal voor de vrijheid van meningsuiting en is voortdurend op zoek naar de waarheid. Onbevangen en onbevreesd treedt Frontaal Naakt die waarheid tegemoet, ook als ze niet zo mooi blijkt te zijn. Frontaal Naakt kijkt niet weg en gelooft al heel lang niet meer in sprookjes. Ze wantrouwt alles en retoriek glijdt van haar af als water van een eendenrug. Frontaal Naakt houdt echter van mooie dingen en gelooft in het goede in elke mens, ergens diep verborgen tussen alle zwarte, smerige slechtigheid. De redactie schept er plezier in te proberen dat naar boven te krijgen.

Blij met Frontaal Naakt? Help ons dan de rekeningen te betalen: Rekeningnummer 39 34 44 961 (Rabobank Rijswijk)

Algemeen, 28.01.2005 @ 13:46

 

 

[Home]
 

0 Reacties

Nieuwe reactie
Naam:
E-mail:
Homepage:
  Afbeelding invoegen
 

 


Home

Archief

Vermaakt u zich een beetje met deze site? Laat uw waardering blijken met een kleine donatie (grote mag ook!) via Paypal of stort op rekeningnummer NL59 RABO 0393 4449 61 (Rabobank Rijswijk) o.v.v. 'Frontaal Naakt'.

Stuur uw fan- en dreigmail naar Frontaal Naakt.

Gratis!
Ontvang gratis de Frontaal Naakt nieuwsbrief.

Meest gelezen in februari

O Sneeuwhol
O Gij zult Arabieren haten
O Waren er maar meer mensen als Annemarie Jorritsma
O Bloedpap
O Reflex
O Nederlandse waarden
O Naakte Arabieren kijken
O Nieuws maken
O Pervers geprikkeld
O Geweigerd door Trouw: Spinoza

Meest gelezen in 2012

O ‘FUCK OFF ben je niet goed bij je kankerkop stinkhoer’
O Smerige kutnicht
O Konijntje Castricum
O Naakt leven
O I.M. Anil Ramdas
O Fact check: Schaamtecultuur
O Leve de Voluptueuze Vrouw
O Waarom ik geen moslim ben
O Vrijheid is een illusie
O Marokkanenprobleem

Blurbs

"How does it feel to be famous, Peter?" (David Bowie)

"De scherpste online columnist van Nederland" (Francisco van Jole)

"Schrijver bij wie iedereen verbleekt, weergaloos, dodelijk eerlijk. Om in je broek te piesen, zo grappig. Perfecte billen." (Hassnae Bouazza)

"Ik moet enorm lachen om alles wat Peter Breedveld roept." (Naeeda Aurangzeb)

"We kunnen niet zonder jouw geluid in dit land" (Petra Stienen)

"Jij levert toch wel het bewijs dat prachtige columns ook op weblogs (en niet alleen in de oude media) verschijnen." (Femke Halsema)

"Als Peter Breedveld zich kwaad maakt, dan wordt het internet weer een stukje mooier. Wat kan die gast schrijven." (Hollandse Hufters)

"De kritische en vlijmscherpe blogger Peter Breedveld" (Joop.nl)

"Frontaal Naakt, waar het verzet tegen moslimhaat bijna altijd in libertijnse vorm wordt gegoten." (Hans Beerekamp - NRC Handelsblad)

"De grootste lul van Nederland" (GeenStijl)

"Verder vermaak ik mij prima bij Peter Breedveld. Een groot schrijver." (Bert Brussen)

"Landverrader" (Ehsan Jami)

"Voorganger van de Linkse Kerk in Hersteld Verband." (Carel Brendel)

"You are an icon!" (Dunya Henya)

"De mooie stukken van Peter Breedveld, die op Frontaal Naakt tegen de maatschappelijke stroom in zwemt." (Sargasso)

'De website Frontaal Naakt is een toonbeeld van smaak en intellect.' (Elsevier weekblad)

"Frontaal Gestoord ben je!" (Frits 'bonnetje' Huffnagel)

"Jouw blogs maken hongerig Peter. Leeshonger, eethonger, sekshonger, geweldhonger, ik heb het allemaal gekregen na het lezen van Frontaal Naakt." (@JoycePants)

'Fucking goed geschreven en met de vinger op de zere plek van het multicultidebat.' (jury Dutch Bloggies 2009)

'Frontaal Naakt is een buitengewoon intelligent en kunstig geschreven, even confronterend als origineel weblog waar ook de reacties en discussies er vaak toe doen.' (jury Dutch Bloggies 2008)

'Intellectuele stukken die mooi zijn geschreven; confronterend, fel en scherp.' (Revu)

'Extreem-rechtse website' (NRC Handelsblad)

'Peter schrijft hartstochtelijk, natuurlijk beargumenteerd, maar zijn stijl volgt het ritme van zijn hart.' (Hafid Bouazza)

'Complimenten voor Frontaal Naakt. Scherpe confrontatie, zelfs als die soms over grenzen van smaak heen gaat, is een essentieel onderdeel van een gezonde democratie.' (Lousewies van der Laan)

'De meeste Nederlanders zijn van buitengewoon beschaafde huize, uitzonderingen als Peter Breedveld daargelaten.' (Anil Ramdas)

'Peter Breedveld verrast!' (Nederlandse Moslim Omroep)

'Breedveld is voor de duvel nog niet bang' (Jeroen Mirck)

'Nog een geluk dat er iemand bestaat als Peter Breedveld.' (Max J. Molovich)

'Godskolere, ik heb me toch over je gedróómd! Schandalig gewoon.' (Laurence Blik)

Links


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RSS RSS