Home » Archief » Week van de Dierenporno: emdé


[31.03.2007]

Week van de Dierenporno: emdé

griff-voor-peter-3 (41k image)

emdé staat voor MD: Merlijn Draisma, huiscartoonist van Ad Valvas, weekblad van de Vrije Universiteit en één van de vaste cartoonisten van NRC Next.

Algemeen, 31.03.2007 @ 12:41

[Home]
 

1 Reactie

op 03 04 2007 at 17:25 schreef Uitgeverij XTRA:

Verwacht in mei: IN DE HAAK

De gebundelde cartoons van emdé: absurde melancholie, ironie die nét niet doorslaat in cynisme, met hier en daar een aandoenlijk enthousiasme – dat wil zeggen: in het licht van de omstandigheden. De kalende heren met bril of snor in het cartoonlandschap van emdé zijn meestal volslank en zonder kin. Hun ondertoon is treurig. Liefde loert, eenzaamheid dreigt. Maar het licht gaat nooit uit.

€ 9,90 · 64 pag. · ISBN 978-90-77766-52-1

 


Home

Archief

Steun Frontaal Naakt. Rekeningnummer 393444961

Zeuren over tik- en spelfouten? De pedanterik uithangen? Niet in de reactieruimte alstublieft, die is voor inhoudelijke discussies.
Stuur uw fan- en dreigmail naar Frontaal Naakt.

Plaatjes blokkeren om deze site SFW te maken doet u door in Firefox te rechtsklikken op de afbeeldingen en 'block images' te selecteren.

Gratis!
Ontvang gratis de Frontaal Naakt nieuwsbrief.

Volg Frontaal Naakt op
Twitter. Volg Hassnae op
Twitter
.

RSS RSS

Uitreiking van de
Frontaal Naakt Award 2009 aan Femke Halsema

Frontaal Naakt te gast bij
Oba Live.

Hassnae over
Zwarte Zwanen.

Hassnae leest
Bifi.

Blurbs

"Wat ik vooral goed vind aan Frontaal Naakt, is dat jullie onderscheid maken tussen vrije meningsuiting en moslim-bashen." (Femke Halsema)

"Frontaal Gestoord ben je!" (Frits Huffnagel)

"Peter Breedveld - Geweten van het internet met voorliefde voor naakte moslima's." (GeenStijl)

'Fucking goed geschreven en met de vinger op de zere plek van het multicultidebat.' (jury Dutch Bloggies 2009)

'Frontaal Naakt is een buitengewoon intelligent en kunstig geschreven, even confronterend als origineel weblog waar ook de reacties en discussies er vaak toe doen.' (jury Dutch Bloggies 2008)

'De website Frontaal Naakt is een toonbeeld van smaak en intellect.' (Elsevier weekblad)

'Intellectuele stukken die mooi zijn geschreven; confronterend, fel en scherp.' (Revu)

'Extreem-rechtse website' (NRC Handelsblad)

'Peter schrijft hartstochtelijk, natuurlijk beargumenteerd, maar zijn stijl volgt het ritme van zijn hart.' (Hafid Bouazza)

'In de artikelen wordt grove taal gebruikt en bovendien zijn er naaktfoto's van onbekenden bij geplaatst.' (rechter E.A.G.M. van Rens)

'Complimenten voor Frontaal Naakt. Scherpe confrontatie, zelfs als die soms over grenzen van smaak heen gaat, is een essentieel onderdeel van een gezonde democratie.' (Lousewies van der Laan)

'De meeste Nederlanders zijn van buitengewoon beschaafde huize, uitzonderingen als Peter Breedveld daargelaten.' (Anil Ramdas)

'Leuke site.' (Jan Kuitenbrouwer)

'Peter Breedveld verrast!' (Nederlandse Moslim Omroep)

'Breedveld is voor de duvel nog niet bang' (Jeroen Mirck)

'Een groot schrijver.' (Bert Brussen)

'Nog een geluk dat er iemand bestaat als Peter Breedveld.' (Max J. Molovich)

Links