Home » Archief » Seks met Cocky


[29.09.2007]

Seks met Cocky

Cocky Cox

CockyD4-Prent_3 (172k image)
Illustratie: Fred de Heij

Ik las ergens over het spermadieet van de Amerikaanse pornoster Kim Kelly. Zij hoopte daarmee binnen dertig dagen vijf tot tien kilo gewicht te verliezen. Meer dan achthonderd mannen meldden zich aan om haar hun kwak te doneren. Is het bekend hoeveel de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid sperma bedraagt en hoeveel calorieën die bevat?
Eitje

De voedingswaarde van sperma wordt vaak vergeleken met die van rauw eiwit. Beide bestaan voor zo’n negentig procent uit water en tien procent uit hoogwaardige voedingsstoffen, zoals proteïnes, fructose, koolhydraten en mineralen (vooral zink).

De hoeveelheid zaad per lozing varieert van een halve tot twee theelepels. Het pH-gehalte van sperma is neutraal (goed voor de vagina) en bevat per theelepel circa vijf calorieën (goed voor de lijn). Over de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid sperma zijn de deskundigen het oneens. Het is daarom verstandig om naast ‘mannensap’ ook de nodige groentesappen in te nemen.

Illustrator Fred de Heij denkt trouwens dat Kim Kelly met haar kwakkuur niet zo zeer wil afvallen, als wel ópvallen. In ieder geval maakt ze op hem de indruk van een ‘uitzuigster’.

Meer van Cocky en Fred op Divinaa.

Algemeen, 29.09.2007 @ 15:14

 

 

[Home]
 

11 Reacties

op 29 09 2007 at 17:22 schreef hosseyn:

Kijk uit jongens, straks gaat onze pedo Marthijn nog betogen dat de europese sextoeristen in Azië feitelijk aan voedselhulp doen.

op 01 10 2007 at 01:03 schreef Sikbock:

hehe :-)

op 01 10 2007 at 02:46 schreef rick de bie:

Het wordt in ieder geval aangeraden om tijdens de zwangerschap regelmatig sperma te slikken tegen het krijgen van een baby’tje met een open rug.

op 01 10 2007 at 10:24 schreef hosseyn:

Wel is het een feit dat pijpen-en-slikken een goede strategie is tegen miskramen: het lichaam van de vrouw zal eerder wennen aan het in wezen deels-körperfeindliche embryootje.

op 01 10 2007 at 21:52 schreef L. van Duijn:

Cocky, wat nou een halve of hoogstens twee theelepeltjes? Minstens een volle eetlepel, liefst twee maal daags.

op 01 10 2007 at 21:57 schreef l van Duijn:

Cocky, wat nou een halve of hoogstens twee theelepeltjes? Een volle eetlepel, liefst twee maal daags!

op 01 10 2007 at 21:58 schreef l van Duijn:

Cocky, wat nou een halve of hoogstens twee theelepeltjes? Een volle eetlepel, liefst twee maal daags!

op 01 10 2007 at 22:00 schreef Lagonda:

Slik je zoveel, ja?

op 02 10 2007 at 09:53 schreef Joris Steenstra:

Dat plaatje is toch al ouder dan hier gesuggereerd wordt?

op 02 10 2007 at 11:39 schreef Peter Breedveld:

Wat wordt hier volgens jou gesuggereerd, Joris?

op 03 10 2007 at 20:35 schreef filantroop:

Als ze geen spermabank beroven dan overvallen ze je wel op klaarlichte dag. Echte uitzuigers zijn het, die vrouwen.

Maar toch, nu Anja Meulenbelt zich eindelijk ook zo’n spermadieet permitteren kan zal haar lichaamsgewicht weldra afnemen. Plezierige bijkomstigheid voor haar is dat haar onlangs verworven echtgenoot zich niet makkelijk uit de voeten kan maken tijdens het tanken.
Dat worden culinaire hoogtijdagen voor haar.
Met een beetje geluk kan er volgend jaar al een nietje door haar buik. Ik verheug me op het vooruitzicht haar languit in karmijnrode jarretelle op een tijgerprint te zien krollen.
O God, ik word even niet goed.

Nieuwe reactie
Naam:
E-mail:
Homepage:
  Afbeelding invoegen
 

 


Home

Archief

Vermaakt u zich een beetje met deze site? Laat uw waardering blijken met een kleine donatie (grote mag ook!) via Paypal of stort op rekeningnummer NL59 RABO 0393 4449 61 (Rabobank Rijswijk) o.v.v. 'Frontaal Naakt'.

Stuur uw fan- en dreigmail naar Frontaal Naakt.

Gratis!
Ontvang gratis de Frontaal Naakt nieuwsbrief.

Meest gelezen in februari

O Sneeuwhol
O Gij zult Arabieren haten
O Waren er maar meer mensen als Annemarie Jorritsma
O Bloedpap
O Reflex
O Nederlandse waarden
O Naakte Arabieren kijken
O Nieuws maken
O Pervers geprikkeld
O Geweigerd door Trouw: Spinoza

Meest gelezen in 2012

O ‘FUCK OFF ben je niet goed bij je kankerkop stinkhoer’
O Smerige kutnicht
O Konijntje Castricum
O Naakt leven
O I.M. Anil Ramdas
O Fact check: Schaamtecultuur
O Leve de Voluptueuze Vrouw
O Waarom ik geen moslim ben
O Vrijheid is een illusie
O Marokkanenprobleem

Blurbs

"How does it feel to be famous, Peter?" (David Bowie)

"De scherpste online columnist van Nederland" (Francisco van Jole)

"Schrijver bij wie iedereen verbleekt, weergaloos, dodelijk eerlijk. Om in je broek te piesen, zo grappig. Perfecte billen." (Hassnae Bouazza)

"Ik moet enorm lachen om alles wat Peter Breedveld roept." (Naeeda Aurangzeb)

"We kunnen niet zonder jouw geluid in dit land" (Petra Stienen)

"Jij levert toch wel het bewijs dat prachtige columns ook op weblogs (en niet alleen in de oude media) verschijnen." (Femke Halsema)

"Als Peter Breedveld zich kwaad maakt, dan wordt het internet weer een stukje mooier. Wat kan die gast schrijven." (Hollandse Hufters)

"De kritische en vlijmscherpe blogger Peter Breedveld" (Joop.nl)

"Frontaal Naakt, waar het verzet tegen moslimhaat bijna altijd in libertijnse vorm wordt gegoten." (Hans Beerekamp - NRC Handelsblad)

"De grootste lul van Nederland" (GeenStijl)

"Verder vermaak ik mij prima bij Peter Breedveld. Een groot schrijver." (Bert Brussen)

"Landverrader" (Ehsan Jami)

"Voorganger van de Linkse Kerk in Hersteld Verband." (Carel Brendel)

"You are an icon!" (Dunya Henya)

"De mooie stukken van Peter Breedveld, die op Frontaal Naakt tegen de maatschappelijke stroom in zwemt." (Sargasso)

'De website Frontaal Naakt is een toonbeeld van smaak en intellect.' (Elsevier weekblad)

"Frontaal Gestoord ben je!" (Frits 'bonnetje' Huffnagel)

"Jouw blogs maken hongerig Peter. Leeshonger, eethonger, sekshonger, geweldhonger, ik heb het allemaal gekregen na het lezen van Frontaal Naakt." (@JoycePants)

'Fucking goed geschreven en met de vinger op de zere plek van het multicultidebat.' (jury Dutch Bloggies 2009)

'Frontaal Naakt is een buitengewoon intelligent en kunstig geschreven, even confronterend als origineel weblog waar ook de reacties en discussies er vaak toe doen.' (jury Dutch Bloggies 2008)

'Intellectuele stukken die mooi zijn geschreven; confronterend, fel en scherp.' (Revu)

'Extreem-rechtse website' (NRC Handelsblad)

'Peter schrijft hartstochtelijk, natuurlijk beargumenteerd, maar zijn stijl volgt het ritme van zijn hart.' (Hafid Bouazza)

'Complimenten voor Frontaal Naakt. Scherpe confrontatie, zelfs als die soms over grenzen van smaak heen gaat, is een essentieel onderdeel van een gezonde democratie.' (Lousewies van der Laan)

'De meeste Nederlanders zijn van buitengewoon beschaafde huize, uitzonderingen als Peter Breedveld daargelaten.' (Anil Ramdas)

'Peter Breedveld verrast!' (Nederlandse Moslim Omroep)

'Breedveld is voor de duvel nog niet bang' (Jeroen Mirck)

'Nog een geluk dat er iemand bestaat als Peter Breedveld.' (Max J. Molovich)

'Godskolere, ik heb me toch over je gedróómd! Schandalig gewoon.' (Laurence Blik)

Links


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RSS RSS