Home » Archief » Spiegelman


[19.11.2007]

Spiegelman

Spieg3 (185k image)

Art Spiegelman is de auteur van de Holocaust-strip Maus, waarmee hij in 1992 als eerste striptekenaar de Pulitzer Prize won.

Algemeen, 19.11.2007 @ 16:01

[Home]
 

7 Reacties

op 19 11 2007 at 18:13 schreef hamid from Tetouan:

hi i am Hamid from Tetouan / morroco.I want to contact hanna bouaicha (co-auteur off the book woman in morroco )but i don’t new where i can find her.this is my e-mail(…)if it’s possible send me her e-mail or anything in order to contact her.T
hanks for your help

op 19 11 2007 at 19:14 schreef Peter Breedveld:

Hello Hamid. I sent Hanna an email with your request and expect she will contact you soon. I will remove your email address from this site since spammers will use it to make your life a living hell.

Cheers,

Peter

op 20 11 2007 at 10:20 schreef bart:

I advise you to use more remover!!!

op 20 11 2007 at 10:49 schreef BigPete:

I will remove your email address from this site since spammers will use it to make your life a living hell.
Dan moet je ook de link bij zijn naam weghalen, anders kan iedereen het emailadres nog steeds zien… Het is maar een tip.

op 20 11 2007 at 11:02 schreef Peter Breedveld:

Is het niet zo dat die zogenaamde cybots of spybots, die het hele Internet afgrazen naar mailadressen, niet de mailadressen kunnen zien die achter de namen van reageerders hier staan?

op 20 11 2007 at 11:29 schreef BigPete:

Geloof me dat er meer kan dan jij en ik kunnen bedenken. Het is trouwens een hotmailadres, wat sowieso al ten prooi valt aan spammers.

op 20 11 2007 at 11:31 schreef Peter Breedveld:

O, nou ja, dan maakt het niet uit of ik het weghaal of niet.

 


Home

Archief

Steun Frontaal Naakt. Rekeningnummer 393444961

Zeuren over tik- en spelfouten? De pedanterik uithangen? Niet in de reactieruimte alstublieft, die is voor inhoudelijke discussies.
Stuur uw fan- en dreigmail naar Frontaal Naakt.

Plaatjes blokkeren om deze site SFW te maken doet u door in Firefox te rechtsklikken op de afbeeldingen en 'block images' te selecteren.

Gratis!
Ontvang gratis de Frontaal Naakt nieuwsbrief.

Volg Frontaal Naakt op
Twitter. Volg Hassnae op
Twitter
.

RSS RSS

Uitreiking van de
Frontaal Naakt Award 2009 aan Femke Halsema

Frontaal Naakt te gast bij
Oba Live.

Hassnae over
Zwarte Zwanen.

Hassnae leest
Bifi.

Blurbs

"Wat ik vooral goed vind aan Frontaal Naakt, is dat jullie onderscheid maken tussen vrije meningsuiting en moslim-bashen." (Femke Halsema)

"Frontaal Gestoord ben je!" (Frits Huffnagel)

"Peter Breedveld - Geweten van het internet met voorliefde voor naakte moslima's." (GeenStijl)

'Fucking goed geschreven en met de vinger op de zere plek van het multicultidebat.' (jury Dutch Bloggies 2009)

'Frontaal Naakt is een buitengewoon intelligent en kunstig geschreven, even confronterend als origineel weblog waar ook de reacties en discussies er vaak toe doen.' (jury Dutch Bloggies 2008)

'De website Frontaal Naakt is een toonbeeld van smaak en intellect.' (Elsevier weekblad)

'Intellectuele stukken die mooi zijn geschreven; confronterend, fel en scherp.' (Revu)

'Extreem-rechtse website' (NRC Handelsblad)

'Peter schrijft hartstochtelijk, natuurlijk beargumenteerd, maar zijn stijl volgt het ritme van zijn hart.' (Hafid Bouazza)

'In de artikelen wordt grove taal gebruikt en bovendien zijn er naaktfoto's van onbekenden bij geplaatst.' (rechter E.A.G.M. van Rens)

'Complimenten voor Frontaal Naakt. Scherpe confrontatie, zelfs als die soms over grenzen van smaak heen gaat, is een essentieel onderdeel van een gezonde democratie.' (Lousewies van der Laan)

'De meeste Nederlanders zijn van buitengewoon beschaafde huize, uitzonderingen als Peter Breedveld daargelaten.' (Anil Ramdas)

'Leuke site.' (Jan Kuitenbrouwer)

'Peter Breedveld verrast!' (Nederlandse Moslim Omroep)

'Breedveld is voor de duvel nog niet bang' (Jeroen Mirck)

'Een groot schrijver.' (Bert Brussen)

'Nog een geluk dat er iemand bestaat als Peter Breedveld.' (Max J. Molovich)

Links