Wie zijn de gehoofddoekte moslima’s? Waarom dragen zij hun hoofddoek? Lange tijd werd er vooral óver ze, maar zelden mét ze gepraat. Dat zat Naima el Hannouche, Auoatif Tawfik en Hanina Ajarai dwars en daarom startten ze de website Mijn sluier en ik. Die moet de gesluierde moslima een stem geven. Frontaal Naakt sprak met El Hannouche.
Cartoonist Gregorius Nekschot heeft het aan de stok met imam Abdul Jabbar van de Ven. Van de Ven -dezelfde die op televisie Geert Wilders kanker toewenste- roept moslims via verschillende internetfora op een klacht bij het Meldpunt Discriminatie Internet (MDI) in te dienen tegen Nekschots ‘walgelijke site met zwaar beledigende tekeningen’. Ook voelt Van de Ven, die de mannen van de Hofstadgroep aan de nodige fatwa’s pleegt te helpen, zich vanwege één van Nekschots cartoons persoonlijk bedreigd. Het MDI probeert het Openbaar Ministerie zover te krijgen een strafzaak tegen Nekschot te beginnen. Intussen is Nekschots site genomineerd voor de Clickburg Webcomic Awards
Zo speel ik soms met de gedachte dat sommige Nederlanders, in de zwartste putten van hun geest, een onderdanig gevoel van ontzag ontlenen aan de straffende hand van Allah, en de furie van zijn terroristen. Een bom in de trein? Net goed! Weg met ons! Wij zijn onze welvaart niet waard, en moeten ons schamen voor onze voorsprong! Net goed voor al die landgenoten die het waagden niet te buigen voor de superieure principes van sociale gelijkheid! Straf ons!
Laat ik duidelijk zijn; ik heb niks tegen geld verdienen. Ik schrijf mijn columns voor Frontaal Naakt gratis, maar zodra iemand anders me dikke knaken gaat bieden, ben ik hoogstwaarschijnlijk weg. Zo simpel is dat. En Jack moet ook aan zijn pensioen denken, dus ik snap het volkomen. Maar kom dan niet met zo’n doorzichtige lulsmoes aankakken.
Vermaakt u zich een beetje met deze site? Laat uw waardering blijken met een kleine donatie (grote mag ook!) via Paypal of stort op rekeningnummer 39 34 44 961 (Rabobank Rijswijk) o.v.v. 'Frontaal Naakt'.
"Jouw blogs maken hongerig Peter. Leeshonger, eethonger, sekshonger, geweldhonger, ik heb het allemaal gekregen na het lezen van Frontaal Naakt." (@JoycePants)
'Fucking goed geschreven en met de vinger op de zere plek van het multicultidebat.'
(jury Dutch Bloggies 2009)
'Frontaal Naakt is een buitengewoon intelligent en kunstig geschreven, even confronterend als origineel weblog waar ook de reacties en discussies er vaak toe doen.'
(jury Dutch Bloggies 2008)
'Intellectuele stukken die mooi zijn geschreven; confronterend, fel en scherp.'
(Revu)
'Peter schrijft hartstochtelijk, natuurlijk beargumenteerd, maar zijn stijl volgt het ritme van zijn hart.'
(Hafid Bouazza)
'Complimenten voor Frontaal Naakt. Scherpe confrontatie, zelfs als die soms over grenzen van smaak heen gaat, is een essentieel onderdeel van een gezonde democratie.'
(Lousewies van der Laan)
'De meeste Nederlanders zijn van buitengewoon beschaafde huize, uitzonderingen als Peter Breedveld daargelaten.'
(Anil Ramdas)