[31.10.2007]

Ad Kolkman

Algemeen, 31.10.2007 @ 08:37 [Lees verder...] [81 Reacties]

 


[30.10.2007]

Buitenbeentjes

Lydia Vermeer

012mini (98k image)

Volgens mijn grootvader is er soms een zieke, psychopathische tolerantie in dit land.

Algemeen, 30.10.2007 @ 14:26 [Lees verder...] [31 Reacties]

 


[27.10.2007]

Een gruwelijke wanhoopsdaad

Peter Breedveld

011mini (98k image)

Als Lange Leo op een koude januari-avond langs het restaurant China aan het Leidschendamse Sluisplein loopt, hoort hij een ijzingwekkende gil.

Algemeen, 27.10.2007 @ 17:41 [Lees verder...] [81 Reacties]

 


[27.10.2007]

Zwakkeren

Willem de Zwijger

009mini (93k image)

De sociaal-democratie als politieke liefdadigheidsbeweging ten behoeve van daklozen, voedselbankklanten en migranten is ten dode opgeschreven.

Algemeen, 27.10.2007 @ 17:11 [Lees verder...] [30 Reacties]

 


[27.10.2007]

 


[27.10.2007]

Kooien

Lydia Vermeer

005mini (116k image)

Een vertrouwelijke, niet-lichamelijke relatie met een derde is soms veel bedreigender voor de huwelijksband dan een seksrelatie met een derde.

Algemeen, 27.10.2007 @ 16:46 [Lees verder...] [55 Reacties]

 


[27.10.2007]

Holocaust

Bart Croughs

004mini (99k image)

Europees schuldgevoel over de holocaust is een gegeven waar je vele kanten mee op kunt; iedereen is het eens dat Europeanen zich terecht schuldig voelen.

Algemeen, 27.10.2007 @ 16:36 [Lees verder...] [63 Reacties]

 


[27.10.2007]

Holocaust

Bart Croughs

004mini (99k image)

Europees schuldgevoel over de holocaust is een gegeven waar je vele kanten mee op kunt; iedereen is het eens dat Europeanen zich terecht schuldig voelen over de holocaust.

Algemeen, 27.10.2007 @ 16:29 [Lees verder...] [Geen reacties]

 


Home

Archief

Vermaakt u zich een beetje met deze site? Laat uw waardering blijken met een kleine donatie (grote mag ook!) via Paypal of stort op rekeningnummer 39 34 44 961 (Rabobank Rijswijk) o.v.v. 'Frontaal Naakt'.

Meest gelezen in april

O De Kut van Sunny Bergman
O Blote Meisjes
O YouPorn
O De noodzaak van de geesteswetenschappen
O Naakt en Porno (NSFW)
O Zenuwinzinking
O Hardlopen
O Verbeten godslastering
O Kiezen voor onze cultuur
O Psychopaten

Reageren? Leuk! Eén reactie per artikel tegelijk. Daarna pas weer als iemand anders is geweest.

Stuur uw fan- en dreigmail naar Frontaal Naakt.

Gratis!
Ontvang gratis de Frontaal Naakt nieuwsbrief.

Volg Frontaal Naakt op
Twitter. 'Like' de Facebook-pagina. Volg Hassnae op
Twitter
.

Hassnae over
Zwarte Zwanen.

Hassnae leest
Bifi.

Blurbs

"De kritische en vlijmscherpe blogger Peter Breedveld" (Joop.nl)

"Frontaal Naakt, waar het verzet tegen moslimhaat bijna altijd in libertijnse vorm wordt gegoten." (Hans Beerekamp - NRC Handelsblad)

"Jij levert toch wel het bewijs dat prachtige columns ook op weblogs (en niet alleen in de oude media) verschijnen." (Femke Halsema)

"De grootste lul van Nederland" (GeenStijl)

"Landverrader" (Ehsan Jami)

"Voorganger van de Linkse Kerk in Hersteld Verband." (Carel Brendel)

"You are an icon!" (Dunya Henya)

"de mooie stukken van Peter Breedveld, die op Frontaal Naakt tegen de maatschappelijke stroom in zwemt." (Sargasso)

'De website Frontaal Naakt is een toonbeeld van smaak en intellect.' (Elsevier weekblad)

"Frontaal Gestoord ben je!" (Frits 'bonnetje' Huffnagel)

"Jouw blogs maken hongerig Peter. Leeshonger, eethonger, sekshonger, geweldhonger, ik heb het allemaal gekregen na het lezen van Frontaal Naakt." (@JoycePants)

'Fucking goed geschreven en met de vinger op de zere plek van het multicultidebat.' (jury Dutch Bloggies 2009)

'Frontaal Naakt is een buitengewoon intelligent en kunstig geschreven, even confronterend als origineel weblog waar ook de reacties en discussies er vaak toe doen.' (jury Dutch Bloggies 2008)

'Intellectuele stukken die mooi zijn geschreven; confronterend, fel en scherp.' (Revu)

'Extreem-rechtse website' (NRC Handelsblad)

'Peter schrijft hartstochtelijk, natuurlijk beargumenteerd, maar zijn stijl volgt het ritme van zijn hart.' (Hafid Bouazza)

'Complimenten voor Frontaal Naakt. Scherpe confrontatie, zelfs als die soms over grenzen van smaak heen gaat, is een essentieel onderdeel van een gezonde democratie.' (Lousewies van der Laan)

'De meeste Nederlanders zijn van buitengewoon beschaafde huize, uitzonderingen als Peter Breedveld daargelaten.' (Anil Ramdas)

'Peter Breedveld verrast!' (Nederlandse Moslim Omroep)

'Breedveld is voor de duvel nog niet bang' (Jeroen Mirck)

'Nog een geluk dat er iemand bestaat als Peter Breedveld.' (Max J. Molovich)

Links

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RSS RSS