Home » Archief » Mon Curé chez les Nudistes


[26.06.2010]

Mon Curé chez les Nudistes

witbalkwitbalk

Deze film móet ik hebben. Niet zozeer vanwege het vele vrolijke bloot, maar omdat er zo’n lekker ouderwets zomers Frans vakantiegevoel afstraalt. Het plezier van de regisseur en de acteurs spat ervan af. Mon Curé chez les Nudistes gaat over een plattelandspriester die naar een naturistenoord wordt gestuurd. Te belachelijk voor woorden, natuurlijk. De film is van 1982, wat me verbaasde, want de sfeer en het uiterlijk zijn eerder 1969.

 

Algemeen, 26.06.2010 @ 12:43

[Home]
 

5 Reacties

op 26 06 2010 at 19:00 schreef vetklep:

Ik verwacht ieder moment Louis de Funes.

op 26 06 2010 at 20:37 schreef Paul:

Download loopt… Ben benieuwd…
Ik heb ze vroeger wel “in functie” voorbij zien komen op Zwitserse en Franse naturistenterreinen… Vreemde plaatjes waren dat… Zo’n soepjurk tussen al dat blote volk en dan ook nog een dienst doen. Ik heb ‘t nooit kunnen rijmen…

Op onze terreinen in Nederland kwamen ze incognito :-)

op 26 06 2010 at 21:24 schreef Frits:

En dan heeft hij ook nog een schortje voor met de waarschuwing “en rodage”, “wordt ingereden” ….

op 01 07 2010 at 17:30 schreef Fridjof:

Tinto Brass kan dat zomerse vakantiegevoel ook heel mooi in zijn films vastleggen. Ken je die?

En Paul, waar haal je die vandaan? Op Usenet staat ie niet…

op 01 07 2010 at 17:38 schreef Fridjof:

Ah, laat maar. Torrent dus.
Ik zal ‘m deze week eens gaan kijken. Ik heb de onbevangen jaren ’60 mogen meemaken als kind.
Dat waren nog eens tijden…

Nieuwe reactie
Naam:
E-mail:
Homepage:
  Afbeelding invoegen
 

 


Home

Archief

Vermaakt u zich een beetje met deze site? Laat uw waardering blijken met een kleine donatie (grote mag ook!) via Paypal of stort op rekeningnummer 39 34 44 961 (Rabobank Rijswijk) o.v.v. 'Frontaal Naakt'.

Meest gelezen in januari

O Blote Meisjes
O De Kut van Sunny Bergman
O YouPorn
O Gregorius Nekschot
O I am Aliaa Elmahdy: Luisa
O Dit wordt een kutjaar
O Scriptie
O Naakt zijn
O Nigger
O Scriptie (2)

Meest gelezen in 2011

O YouPorn
O Blote Meisjes
O I am Aliaa Elmahdy: Luisa
O Full Frontal
O Naakt en Porno (NSFW)
O Frontaal Naakt
O Naakt
O De Kut van Sunny Bergman
O Naakt zijn
O Spekkoek

Reageren? Leuk! Eén reactie per artikel tegelijk. Daarna pas weer als iemand anders is geweest.

Stuur uw fan- en dreigmail naar Frontaal Naakt.

Gratis!
Ontvang gratis de Frontaal Naakt nieuwsbrief.

Volg Frontaal Naakt op
Twitter. 'Like' de Facebook-pagina. Volg Hassnae op
Twitter
.

Hassnae over
Zwarte Zwanen.

Hassnae leest
Bifi.

Blurbs

"Frontaal Naakt, waar het verzet tegen moslimhaat bijna altijd in libertijnse vorm wordt gegoten." (Hans Beerekamp - NRC Handelsblad)

"Jij levert toch wel het bewijs dat prachtige columns ook op weblogs (en niet alleen in de oude media) verschijnen." (Femke Halsema)

"De grootste lul van Nederland" (GeenStijl)

"Landverrader" (Ehsan Jami)

"Voorganger van de Linkse Kerk in Hersteld Verband." (Carel Brendel)

"You are an icon!" (Dunya Henya)

"de mooie stukken van Peter Breedveld, die op Frontaal Naakt tegen de maatschappelijke stroom in zwemt." (Sargasso)

'De website Frontaal Naakt is een toonbeeld van smaak en intellect.' (Elsevier weekblad)

"Frontaal Gestoord ben je!" (Frits 'bonnetje' Huffnagel)

"Jouw blogs maken hongerig Peter. Leeshonger, eethonger, sekshonger, geweldhonger, ik heb het allemaal gekregen na het lezen van Frontaal Naakt." (@JoycePants)

'Fucking goed geschreven en met de vinger op de zere plek van het multicultidebat.' (jury Dutch Bloggies 2009)

'Frontaal Naakt is een buitengewoon intelligent en kunstig geschreven, even confronterend als origineel weblog waar ook de reacties en discussies er vaak toe doen.' (jury Dutch Bloggies 2008)

'Intellectuele stukken die mooi zijn geschreven; confronterend, fel en scherp.' (Revu)

'Extreem-rechtse website' (NRC Handelsblad)

'Peter schrijft hartstochtelijk, natuurlijk beargumenteerd, maar zijn stijl volgt het ritme van zijn hart.' (Hafid Bouazza)

'Complimenten voor Frontaal Naakt. Scherpe confrontatie, zelfs als die soms over grenzen van smaak heen gaat, is een essentieel onderdeel van een gezonde democratie.' (Lousewies van der Laan)

'De meeste Nederlanders zijn van buitengewoon beschaafde huize, uitzonderingen als Peter Breedveld daargelaten.' (Anil Ramdas)

'Peter Breedveld verrast!' (Nederlandse Moslim Omroep)

'Breedveld is voor de duvel nog niet bang' (Jeroen Mirck)

'Nog een geluk dat er iemand bestaat als Peter Breedveld.' (Max J. Molovich)

Links

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RSS RSS