Een van de films die meedingen naar een prijs op het filmfestival in Cannes is La Source des Femmes van Rady Mihaileanu. Heeft mijn extra warme belangstelling vanwege de Franse filmgodin Hafsia Herzi. Die met dat geile buikje, inderdaad. La Source gaat over de vrouwen in een Noord-Afrikaans dorp. Ze zijn het zat om steeds de bergen in te moeten om water te halen, zoals al eeuwen de traditie is, en daarom stellen ze hun mannen voor de keuze: doe er wat aan, anders geen seks. Zien die mannen niet zitten, natuurlijk, want je weet wat er daarna komt: dan willen die wijven weer een wasmachine. In november in de Franse bioscoop. Benieuwd of de Nederlandse filmdistribiteurs een keertje wakker worden.
Ziet er mooi uit! Een andere Franse film waar ik erg benieuwd naar ben en die de reden zou vormen dat Bruni niet verscheen op het filmfestival, is La Conquête, over Sarkozy.
Vermaakt u zich een beetje met deze site? Laat uw waardering blijken met een kleine donatie (grote mag ook!) via Paypal of stort op rekeningnummer 39 34 44 961 (Rabobank Rijswijk) o.v.v. 'Frontaal Naakt'.
"Jouw blogs maken hongerig Peter. Leeshonger, eethonger, sekshonger, geweldhonger, ik heb het allemaal gekregen na het lezen van Frontaal Naakt." (@JoycePants)
'Fucking goed geschreven en met de vinger op de zere plek van het multicultidebat.'
(jury Dutch Bloggies 2009)
'Frontaal Naakt is een buitengewoon intelligent en kunstig geschreven, even confronterend als origineel weblog waar ook de reacties en discussies er vaak toe doen.'
(jury Dutch Bloggies 2008)
'Intellectuele stukken die mooi zijn geschreven; confronterend, fel en scherp.'
(Revu)
'Peter schrijft hartstochtelijk, natuurlijk beargumenteerd, maar zijn stijl volgt het ritme van zijn hart.'
(Hafid Bouazza)
'Complimenten voor Frontaal Naakt. Scherpe confrontatie, zelfs als die soms over grenzen van smaak heen gaat, is een essentieel onderdeel van een gezonde democratie.'
(Lousewies van der Laan)
'De meeste Nederlanders zijn van buitengewoon beschaafde huize, uitzonderingen als Peter Breedveld daargelaten.'
(Anil Ramdas)