Home » Archief » Callahan


[26.02.2008]

Callahan

Callahan01 (68k image)

Na een wilde jeugd vol drank en drugs raakte cartoonist John Callahan (1952) op 21-jarige leeftijd grotendeels verlamd bij een auto-ongeluk. Callahan kent geen schaamte, geen zelfmedelijden en geen respect voor de hokjesgeest, zoals ook te zien is in de bekroonde documentaire die Simone de Vries over hem maakte. Uitgeverij Xtra bracht onlangs zijn bundel Cartoons met een gebrek uit.

Algemeen, 26.02.2008 @ 13:29

[Home]
 

4 Reacties

op 26 02 2008 at 13:47 schreef DvR:

Leuk, ik hoopte al dat iemand die hier zou uitbrengen! Past mooi naast de onschuldige gruwelcartoontjes van Brunetti.

op 26 02 2008 at 14:47 schreef Kariem:

Grappige vent. Stukken interessanter dan zo’n Nekschot.

op 26 02 2008 at 15:39 schreef Tjerk:

De link naar de documentaire van Simone de Vries leidt nu niet naar Uitzending Gemist o.i.d., maar naar de website van Arthur DePins.

op 26 02 2008 at 15:51 schreef Peter:

Oeps! Dank. Ga ik meteen herstellen.

 


Home

Archief

Steun Frontaal Naakt! Rekeningnummer 393444961

Verplichte kost voor nieuwe lezers:
Naakt en porno (NSFW)
.

Stuur uw fan- en dreigmail naar Frontaal Naakt.

Gratis!
Ontvang gratis de Frontaal Naakt nieuwsbrief.

Volg Frontaal Naakt op
Twitter. Volg Hassnae op
Twitter
.

RSS RSS

Uitreiking van de
Frontaal Naakt Award 2009 aan Femke Halsema

Frontaal Naakt te gast bij
Oba Live.

Hassnae over
Zwarte Zwanen.

Hassnae leest
Bifi.

Blurbs

"Wat ik vooral goed vind aan Frontaal Naakt, is dat jullie onderscheid maken tussen vrije meningsuiting en moslim-bashen." (Femke Halsema)

"Frontaal Gestoord ben je!" (Frits Huffnagel)

"Peter Breedveld - Geweten van het internet met voorliefde voor naakte moslima's." (GeenStijl)

'Fucking goed geschreven en met de vinger op de zere plek van het multicultidebat.' (jury Dutch Bloggies 2009)

'Frontaal Naakt is een buitengewoon intelligent en kunstig geschreven, even confronterend als origineel weblog waar ook de reacties en discussies er vaak toe doen.' (jury Dutch Bloggies 2008)

'De website Frontaal Naakt is een toonbeeld van smaak en intellect.' (Elsevier weekblad)

'Intellectuele stukken die mooi zijn geschreven; confronterend, fel en scherp.' (Revu)

'Extreem-rechtse website' (NRC Handelsblad)

'Peter schrijft hartstochtelijk, natuurlijk beargumenteerd, maar zijn stijl volgt het ritme van zijn hart.' (Hafid Bouazza)

'In de artikelen wordt grove taal gebruikt en bovendien zijn er naaktfoto's van onbekenden bij geplaatst.' (rechter E.A.G.M. van Rens)

'Complimenten voor Frontaal Naakt. Scherpe confrontatie, zelfs als die soms over grenzen van smaak heen gaat, is een essentieel onderdeel van een gezonde democratie.' (Lousewies van der Laan)

'Op Frontaal Naakt bent u niet veilig!' (Joost Niemöller)

'De meeste Nederlanders zijn van buitengewoon beschaafde huize, uitzonderingen als Peter Breedveld daargelaten.' (Anil Ramdas)

'Peter Breedveld verrast!' (Nederlandse Moslim Omroep)

'Breedveld is voor de duvel nog niet bang' (Jeroen Mirck)

'Een groot schrijver.' (Bert Brussen)

'Nog een geluk dat er iemand bestaat als Peter Breedveld.' (Max J. Molovich)

Links