De Zinderende Frontaal Naakte Zomervakantie (2)
Uw Hoofdredacteur

Omdat de voltallige redactie van Frontaal Naakt oesters zit weg te slurpen aan de rand van het zwembad van La Jenny, gaat u, de lezer, dit blog volschrijven met erotische verhalen.
Uw Hoofdredacteur

Omdat de voltallige redactie van Frontaal Naakt op vakantie is en geen zin heeft om elke dag een stukje te tikken over de terreur van Israël, de oorlogszucht van de domrechtse toetsenbordkrijgers en de welig tierende hypocrisie in de domrechtse media, die inmiddels delirische dimensies heeft gekregen, laten we de updates over aan u, de lezer.
Dat doen we zo: we gaan net als vorig jaar de Zinderende Frontaal Naakte Zomervakantie in. U schrijft een geil verhaal, wij publiceren het en de lezers kiezen eind augustus hun favoriet, waarna de winnares of winnaar een fijne goodie-bag krijgt thuisgestuurd.
Ook mannen mogen meedoen
Vorig jaar was de Zinderende Zomervakantie een groot succes en won Luisa Batista Samora de goodie-bag. Maar álle bijdragen waren van een verrassend hoog niveau. U kunt vanaf hier alle verhalen aanclicken.
In tegenstelling tot vorig jaar mogen nu ook mannen meedoen. Kijken we wat daar de meerwaarde van is. We behouden ons het recht voor bijdragen te weigeren, pseudoniemen zijn toegestaan maar uw naam en adres moet wel bij de redactie bekend zijn, maximaal duizend woorden, hou het legaal, redactie verzint eventueel zelf een titel, en redigeert zonder overleg taalfouten weg. Het mag ook in het Engels.
Stuur uw verhaal naar de redactie. We kijken ernaar uit!
Als alle lezers van Frontaal Naakt, het enige echte dissidente geluid in Nederland, nou maandelijks twee euro zouden storten, zouden de makers van deze website volkomen autonoom zijn! Lees hier waarom donaties nodig zijn. Stort op rekeningnummer NL59 RABO 0393 4449 61 (N.P. Breedveld, Rabobank Rijswijk), SWIFT BIC RABONL2U o.v.v. ‘Frontaal Naakt’.





RSS