Frontaal
Naakt
30 april 2009

Keihard bewijs: nazisme = socialisme = islam!!!!!!

Peter Breedveld

Generaties lang hebben we ons laten bedotten door linkse pseudo-intellectuelen die er steeds op hamerden dat Hitler een extreemrechtse gek was, een marionet van het kapitalisme. Daarover vragen stellen, was altijd taboe in de Linkse Kerk. Gelukkig bestaan er nog moedige, onafhankelijke denkers als Duns Ouray, die kritisch durven blijven.

In een serie artikelen rekent Duns definitief af met de Hitler-mythe van de linksmens. Verrassende inzichten biedt Duns ons, analyses waar werkelijk geen speld tussen te krijgen is. Zo stelt Duns in het eerste deel dat het gewoon niet waar kán zijn, dat Hitler rechts was. Want als Hitler een marionet was van het grootkapitaal, waarom noemde hij zich dan een nationaalsocialist?

Zo dan, die zit. Daar hebben we met z’n allen al die tijd gewoon overheen gelezen, zeg. Het is dus niet zo dat Hitler zelf geheimzinnig deed over zijn politieke oriëntatie. Maar sommige mensen willen de waarheid blijkbaar simpelweg niet hóren.

Eigenlijk is Duns dan al klaar met zijn betoog. Het is zo helder als wat, wie zich nationaal-socialist noemt, kan onmogelijk rechts zijn. Case closed, zouden wij normale stervelingen zeggen. Maar de onverveerde Duns niet. Duns gaat nog door met fileren. En wat hij allemaal zo feilloos blootlegt…. sjongejonge.

Wist u bijvoorbeeld wie de uitvinders zijn van het Ziekenfonds, dat favoriete speeltje van de linksmens? Nee? Nou, dat zijn dus de nazi’s! En ontslagbescherming, kroonjuweel van de PvdA: óók ingevoerd door de nazi’s! Kinderbijslag, één van de heiligdommen van het CDA: een nazi-product!

Terecht stelt Duns Ouray de vraag: ‘zou de massale aanhang van het nazisme daadwerkelijk in 1945 plotseling verdampt zijn?’ Nou, het antwoord dáárop is ons na zijn haarscherpe exposé wel duidelijk: nee dus! Het nazisme is na de oorlog gewoon opgegaan in de PvdA en het CDA, dat is nu door Duns onomstotelijk bewezen.

Maar het is nog veel erger, ontdekte ik van de week, toen ik Jona Lenderings nieuwe boek Vergeten erfenis – Oosterse wortels van de westerse cultuur las. Want wat blijkt? Door de overheid betaalde ziekenhuizen zijn een islamitische uitvinding: in Bagdad waren er in de tiende eeuw al vier! In Caïro werd in de dertiende eeuw de eerste door de overheid betaalde oogkliniek gesticht!

Zo! Door de overheid betaalde gezondheidszorg is dus van oorsprong islamitisch, door de nazi’s doorgegeven aan de socialisten! Kan het zieker? Het kan zieker! Het kan véél zieker! Want wie heeft de principes van de democratie in Europa geïntroduceerd, met gekozen leiders, volksvertegenwoordigers en al die andere linkse ongein? Marsiglio dei Mainardini, die in zijn boek Defensor pacis ook nog eens pleit voor de scheiding van kerk en staat! En Dei Mainardini baseerde zich daarbij op de islamitische geleerde Ibn Rushd en op het principe van de umma, de islamitische gemeenschap van gelovigen, waarin iedereen gelijk is.

Let ook op de titel van Dei Mainardini’s boek: Defensor Pacis, ‘verdediger van de vrede’. Get it? ‘Vrede’? ‘Verdediger van de vrede’? ‘Religie van de vrede’? Juist! Islam!

En daarmee komen we tot een schokkende conclusie, namelijk dat linksmensen niet slechts de wegbereiders zijn voor de islamisering van Europa, nee, socialisten zijn moslims! Socialisme en islam zijn één en dezelfde! Al sinds de opkomst van linksmens Adolf Hitler bouwen de socialisten geduldig aan hun umma, waarin iedereen gelijk is en waarin gezondheidszorg – o, gruwel! – wordt betaald door de overheid. Na de ondergang van Hitler zijn de nazi’s zich gewoon anders gaan noemen, bijvoorbeeld ‘Partij van de Arbeid’, maar dat is dus taqiyya!

Man, man, man, we zitten er tot over onze oren in. Ontsnappen is niet meer mogelijk. Al het werk van Ronald Reagan, helemaal voor niets geweest. Alleen de paus kan ons misschien nog redden. Maar die moet natuurlijk ook voorzichtig zijn. Openlijk oproepen tot een tiende kruistocht, dat kan écht niet meer in deze tijd, zeker niet nu er een moslim is gekozen tot president van de Verenigde Staten.

Misschien is ’t het beste als we ons maar gewoon tot de islam bekeren en onze kans afwachten. Waar is de schaar? Mijn voorhuid gaat er vandaag nog af.

De waarheid doet zo’n pijn! Voor Peter Breedveld is dit waarschijnlijk de zwartste Koninginnedag van zijn hele leven. Vooral ook omdat Beatrix vandaag haar aftreden gaat aankondigen om plaats te maken voor Dhimmie-koning Willem Alexander.


Reacties gesloten. Mail de redactie.

« home