Een echte Nederlandse

Peter Breedveld

Schonheit15klein0 (58k image)

Op feitelijke kennis en realiteitszin zul je de critici van Ayaan Hirsi Ali niet snel betrappen. Om te beginnen lijken ze vrijwel allemaal volstrekt niet te zien, of niet te willen zien, aan welke kant nou eigenlijk de slachtoffers vallen en van de Tweede Wereldoorlog weten ze ook niet veel.

LEES VERDER »


Tool!

Peter Breedveld

Maynard2 (10k image)

Ik heb een van de beste concerten van mijn leven gezien. Tool, gisteren (dinsdag 27 juni) in de Heineken Music Hall.

LEES VERDER »



Frontaal Naakt in weekblad Elsevier

Peter Breedveld

Schonheit14klein0 (29k image)

Ook het keurige weekblad Elsevier loopt weg met uw favoriete fundamentalistisch-secularistische webmagazine voor de jeugd van 8 tot 88 jaar. Frontaal Naakt is door het blad gekozen als een van de Beste Blogs.

LEES VERDER »



Frontaal Naakt in HP/De Tijd

Peter Breedveld

HPLousewiesklein0000 (29k image)

Uw favoriete fundamentalistisch-secularistische webmagazine staat in HP/De Tijd van deze week.

LEES VERDER »


Kenniseconomie

Duns Ouray

Schonheit13klein0 (17k image)

En daar was ie weer. Op de vraag waar D’66 zich mee zou moeten profileren, antwoordde senaatsfractievoorzitter Eddy Schuyer in een interview met Frontaal Naakt: “De kenniseconomie.” ‘Kenniseconomie’ scoort hoog, zéér hoog, in de top 100 van politieke cliché’s aller tijden, samen met ‘solidariteit’ en ‘inkomensplaatje.’

LEES VERDER »