Frontaal
Naakt
29 september 2017

Wetenschappelijk onderzoek bewijst: Frontaal Naakt heeft altijd gelijk gehad

Peter Breedveld

In de serie ‘No Fucking Shit, Sherlock!’: de media dragen bij aan de negatieve beeldvorming rond moslims. Daar moeten ze mee stoppen.

LEES VERDER »



27 september 2017

Duveltjes

Peter Breedveld

Als je als vader eerst een paar Duveltjes nodig hebt voordat je kinderen weten dat het veilig is in huis, is het tijd om het roer om te gooien.

LEES VERDER »


26 september 2017

In het hoofd van Wierd Duk zal het altijd oorlog zijn

Peter Breedveld

Heel jammer voor de zelfbenoemde profeet Wierd Duk, maar het is alwéér niet gedaan met Angela Merkel, zoals hij al jaren voorspelt.

LEES VERDER »


24 september 2017

Ahmed Marcouch en de mythe van de blonde beschavingsbrenger

Peter Breedveld

Burgemeester Marcouch wil de historische Canon van Nederland gebruiken om chauvinistische Nederlanders te maken van zwartharige laaggeletterden, maar dat gaat ‘m echt niet worden met onze nationale staat van dienst.

LEES VERDER »



24 september 2017

Nederlandse journalisten haten Merkel

Hassnae Bouazza

Gelukkig hebben de meeste Duitsers hun morele huishouding beter op orde dan de Nederlandse pers.

LEES VERDER »


21 september 2017

Nederland kampioen moslims discrimineren

Peter Breedveld

Het is officieel: Nederland is Europees kampioen moslims discrimineren. Natuurlijk is ook dát de schuld van de moslims.

LEES VERDER »


20 september 2017

Zonder rebellen als Rihanna en Munroe Bergdorf gebeurt er geen donder

Hassnae Bouazza

Diversiteit is geen marketing-gimmick en ook geen bedreiging, het is de realiteit en die kun je maar beter omarmen.

LEES VERDER »


19 september 2017

De moord op Kennedy

Jona Lendering

Welke argumenten bracht de Warren Commission ertoe om Lee Harvey Oswald als dader aan te wijzen?

LEES VERDER »


18 september 2017

Kappen met benoemen, oplossingen willen we zien

Alfred Blokhuizen

Dat benoemen van Rechts weten we nou wel. Waarom vragen journalisten nooit hoe Wilders en Baudet hun eindoplossingen denken te gaan realiseren?

LEES VERDER »