Frontaal
Naakt

30 januari 2018

Luizenmoeders

Peter Breedveld

Hebben antisemitische Holocaustontkenners ook het democratische recht om in de gemeenteraad te zitten? En de Pedopartij?

LEES VERDER »


29 januari 2018

Jesse Klaver, de dierenpartij, ze leveren ons gewoon uit aan de fascisten

Peter Breedveld

Afgelopen weekend hebben we weer fraai gedemonstreerd gekregen wat we aan Links hebben, namelijk geen ene reet. Integendeel, Links is een grote dikke Miko Flohr die ons handenwrijvend aan onze domrechtse beulen uitlevert.

LEES VERDER »


27 januari 2018

De intimidatieacties van Shirin Musa en haar Femmes for Freedom-trollen

Peter Breedveld

Iedereen, die niet meteen in de houding springt voor Shirin Musa, wordt fanatiek belasterd en geïntimideerd.

LEES VERDER »



27 januari 2018

Kuddemoraal in de Achterhoek

Jasper Mekkes

Alle wegen lijken in de Achterhoek naar huizen te leiden waar je geen boeken aantreft, en dus geen ideeën voor de toekomst.

LEES VERDER »


26 januari 2018

Netflix en de filmindustrie

Ruud Hendriks

De film- en televisiewereld weet anno 2018 nog altijd niks beters dan de klant verrot te schelden (“dief!”, “piraat!”). Intussen gaat Netflix er met de buit vandoor.

LEES VERDER »