Home » Archief » Lekker genocide vieren met dans en Israëlische vlaggen


[30.04.2025]

Lekker genocide vieren met dans en Israëlische vlaggen

Peter Breedveld


Illustratie: Yudori.

Ik was tijdens Pasen, mijn favoriete feestdag, in Tokio, bij een shinto-lente-ritueel in Shinagawa. Niet echt een buitenwijk, maar veel toeristen zie je er niet. In een schrijn voerden gemaskerde dansers heilige dansen op, het deed sterk aan Noh denken, heel langzaam. Het was bloedsaai. Gelukkig ging het er bij de lentefestivals in andere delen van de stad, één vond pal voor mijn hotel plaats, uitbundiger aan toe.

In Nederland, las ik, herontdekte Wilders zijn christelijke wortels toen op eerste Paasdag in Rotterdam tegen de genocide in Gaza werd geprotesteerd. Door “mannen met baarden in witte jurken” werden “Arabische slogans” geschreeuwd zoals “Allahu Akbar”, oreerde Wilders in het parlement. Nota bene op een christelijke feestdag, dit “islamitisch machtsvertoon” in “Mekka aan de Maas”. Dit racistische geschuimbek werd ontvangen met instemmend geroffel vanuit de parlementaire bankjes. Moslims raus.

In de media, heb ik gecheckt, werd wel aandacht besteed aan Wilders’ verontwaardiging, dat hij “woest” is, zijn vragen aan de minister, maar zijn Hitleriaanse geraaskal valt niemand op, behalve Toine Heijmans in de Volkskrant. Voor een land dat iedere keer over de zeik raakt als er “From the River to the Sea” wordt geroepen, vind ik het opvallend dat die intens racistische taal, die echt op het gehits van Hitler tegen de Joden lijkt, met instemming wordt ontvangen.

Commercieel vreetfeest

Dat er op een christelijke feestdag niet tegen de Israëlische bloeddorst zou mogen worden geprotesteerd, zou door Jezus zeker niet worden onderschreven. Veel mensen vergeten – of weten gewoon niet, want ik begin te geloven dat ik de bijbel beter ken dan veel christenen – dat Jezus tijdens Pesach, het Joodse Pasen, de tempel in Jeruzalem kort en klein sloeg uit protest tegen het commerciële vreetfeest dat de mensen van Pesach hadden gemaakt. Je zou een luidruchtig protest tijdens Pasen in Rotterdam dus een bij uitstek christelijke traditie kunnen noemen, één die terugvoert op hét fundament van het christendom, namelijk de uitzonderlijk heethoofdige Here Jezus.

Maar wat weet Wilders nou van Pasen. Een christelijk feest vol heidense elementen dat voor de meeste Nederlanders meer om de paaseieren en de traditionele gang naar de meubelboulevard draait dan om de wederopstanding van Jezus, dat door veel christenen wordt gevierd met de Duitse “Matthäus-Passion” en door veel “culturele christenen” in het Engels, met “The Passion”. Duits en Engels tijdens Pasen mogen wel, Arabisch niet. Het is wat Hassnae schrijft, een poging om mensen hun taal af te nemen en daarmee hun identiteit. Het zijn nazi-praktijken.

Genocide vieren

Gisteren vierden Vrienden van Israël op de Dam in Amsterdam de genocide in Gaza, met muziek en dans en alles. De deelnemers ontkenden gewoon keihard dat de Gazanen zelfs maar een haar wordt gekrenkt, het zijn volgens hen allemaal zieke Palestijnen op de foto’s en filmpjes die we nu al anderhalf jaar dagelijks langs zien komen, en sowieso allemaal Hamas-aanhangers. Wilders zullen we hier niet over horen, of Yesilgöz of de SGP, terwijl die van iedereen wel gepaste eerbied eisten na 7 oktober, de dag dat Hamas dood en verderf zaaide in Israël.

Die slachtpartij in de context plaatsen van de tientallen jaren van gewelddadige onderdrukking van de Palestijnen door Israël was en is ten strengste verboden, als er aan de universiteiten tegen Israël wordt geprotesteerd, maakt iedereen zich druk om gekwetste Joodse studenten en docenten, komt de politie studenten in elkaar slaan, zelfs de fucking watermeloen is gecriminaliseerd. Maar op de Dam mogen mensen gewoon vrolijk dansen en met vlaggen zwaaien om de genocide op Palestijnen te vieren. De gevoelens van moslims en biculturele Nederlanders doen er niet toe, die mag je krenken alsof je leven ervan afhangt. Die mag je vernederen en ontmenselijken. De Palestijnse doden hoeven niet te worden gerespecteerd.

En straks weer klagen dat allochtonen geen boodschap hebben aan je hypocriete Dodenherdenking.

From the River to the Sea, teringlijers. From. The. River. To. The. Sea.

 

 

 

Is het Vrije Woord u écht lief? Steun me dan met een financiële bijdrage. Doneer aan de enige dwarsdenkende, onafhankelijke (maar echt) site van Nederland. Rekeningnummer NL24 ASNB 8832 6749 39 (N.P. Breedveld, ASBN Rijswijk), BIC ASNB NL21.

Peter Breedveld, 30.04.2025 @ 08:56

[Home]
 

1 Reactie

op 30 04 2025 at 08:57 schreef Peter:

Reageren? Leesfrontaalnaakt@gmail.com.

 


Home

Archief

 

STEUN FRONTAAL NAAKT MET EEN TIKKIE!

 

 

OF VIA PATREON!

 

 

CONTACT
Stuur uw loftuitingen en steunbetuigingen naar Frontaal Naakt.

NIEUWSBRIEF
Ontvang gratis de Frontaal Naakt nieuwsbrief.

 

pbgif (88k image)
 

Let op: Toelating van reacties en publicatie van opiniestukken van anderen dan de hoofdredacteur zelf betekenen geenszins dat hij het met de inhoud ervan eens is.

 

pbgif (88k image)
 

MEEST GELEZEN IN MAART

O Domme boer

O Steek die Pax Americana maar in je reet

O De achterbakse komma van Nausicaa Marbe

O Landverraders

O Bully’s paaien is bully’s aanmoedigen

O We worden bedreigd door de christenen

O Don’t mention the genocide

O Vechten voor de Europese Droom

O Dom, dommer, domst, morocraat

O Trump heeft Poetin bij zijn ballen

 

pbgif (88k image)
 

BLURBS
“How does it feel to be famous, Peter?” (David Bowie)

“Tegenover de enorme hoeveelheid onnozelaars in de Nederlandse journalistiek, die zelfs overduidelijke schertsfiguren als Sywert, Baudet en Duk pas ver in blessuretijd op waarde wisten te schatten, staat een klein groepje van ondergewaardeerde woestijnroepers. Met Peter op 1.” (Sander Schimmelpenninck)

“Frontaal Naakt dient een publiek belang” (mr. P.L.C.M. Ficq, politierechter)

“Peter schrijft hartstochtelijk, natuurlijk beargumenteerd, maar zijn stijl volgt het ritme van zijn hart.” (Hafid Bouazza).

“Ik vind dat je beter schrijft dan Hitler” (Ionica Smeets)

“Peter is soms een beetje intens en zo maar hij kan wél echt goed schrijven.” (Özcan Akyol)

“Jij levert toch wel het bewijs dat prachtige columns ook op weblogs (en niet alleen in de oude media) verschijnen.” (Femke Halsema)

“Literaire Spartacus” (André Holterman)

“Wie verlost me van die vieze vuile tiefuslul?” (Lodewijk Asscher cs)

“Pijnlijk treffend” (Sylvana Simons)

네덜란드 매체 프론탈 나크트(Frontaal Naakt)에 따르면, 네덜란드 라 (MT News)

“Echt intelligente mensen zoals Peter Breedveld.” (Candy Dulfer)

“De Kanye West van de Nederlandse journalistiek.” (Aicha Qandisha)

“Vieze gore domme shit” (Tofik Dibi)

“Ik denk dat de geschiedenis zal uitmaken dat Peter Breedveld de Multatuli van deze tijd is.” (Esther Gasseling)

“Nu weet ik het zeker. Jij bent de antichrist.” (Sylvia Witteman)

“Ik ben dol op Peter. Peter moet blijven.” (Sheila Sitalsing)

“Ik vind hem vaak te heftig” (Hans Laroes)

“Schrijver bij wie iedereen verbleekt, weergaloos, dodelijk eerlijk. Om in je broek te piesen, zo grappig. Perfecte billen.” (Hassnae Bouazza)

“Scherpe confrontatie, zelfs als die soms over grenzen van smaak heen gaat, is een essentieel onderdeel van een gezonde democratie.” (Lousewies van der Laan)

“Ik moet enorm lachen om alles wat Peter Breedveld roept.” (Naeeda Aurangzeb)

“We kunnen niet zonder jouw geluid in dit land” (Petra Stienen)

“De scherpste online columnist van Nederland” (Francisco van Jole)

“Elk woord van jou is gemeen, dat hoort bij de provocateur en de polemist, nietsontziendheid is een vak” (Nausicaa Marbe)

“Als Peter Breedveld zich kwaad maakt, dan wordt het internet weer een stukje mooier. Wat kan die gast schrijven.” (Hollandse Hufters)

“De kritische en vlijmscherpe blogger Peter Breedveld” (Joop.nl)

“Frontaal Naakt, waar het verzet tegen moslimhaat bijna altijd in libertijnse vorm wordt gegoten.” (Hans Beerekamp – NRC Handelsblad)

“De grootste lul van Nederland” (GeenStijl)

“Verder vermaak ik mij prima bij Peter Breedveld. Een groot schrijver.” (Bert Brussen)

“Landverrader” (Ehsan Jami)

“You are an icon!” (Dunya Henya)

“De mooie stukken van Peter Breedveld, die op Frontaal Naakt tegen de maatschappelijke stroom in zwemt.” (Sargasso)

‘De website Frontaal Naakt is een toonbeeld van smaak en intellect.’ (Elsevier weekblad)

“Frontaal Gestoord ben je!” (Frits ‘bonnetje’ Huffnagel)

“Jouw blogs maken hongerig Peter. Leeshonger, eethonger, sekshonger, geweldhonger, ik heb het allemaal gekregen na het lezen van Frontaal Naakt.” (Joyce Brekelmans)

‘Fucking goed geschreven en met de vinger op de zere plek van het multicultidebat.’ (jury Dutch Bloggies 2009)

Frontaal Naakt is een buitengewoon intelligent en kunstig geschreven, even confronterend als origineel weblog waar ook de reacties en discussies er vaak toe doen.’ (jury Dutch Bloggies 2008)

‘Intellectuele stukken die mooi zijn geschreven; confronterend, fel en scherp.’ (Revu)

‘Extreem-rechtse website’ (NRC Handelsblad)

‘De meeste Nederlanders zijn van buitengewoon beschaafde huize, uitzonderingen als Peter Breedveld daargelaten.’ (Anil Ramdas)

‘Peter Breedveld verrast!’ (Nederlandse Moslim Omroep)

‘Breedveld is voor de duvel nog niet bang’ (Jeroen Mirck)

‘Nog een geluk dat er iemand bestaat als Peter Breedveld.’ (Max J. Molovich)

‘Godskolere, ik heb me toch over je gedróómd! Schandalig gewoon.’ (Laurence Blik)

 

pbgif (88k image)
 

LINKS

 

 


 

(Advertentie)
 

 

 

RSS RSS