Frontaal
Naakt
28 januari 2006

Heet van de naald

Peter Breedveld

cecibom (44k image)
Illustratie: Gregorius Nekschot

Faisal Mirza van Wij blijven hier! stuurde me een mailtje: ‘Leuk dat je weer eens wat over ons hebt geschreven.’ Gevoel voor humor kun je hem niet ontzeggen. Ik moet wel het boetekleed aan, want ik heb Faisal er onterecht van beschuldigd liever in een dictatuur te wonen dan in een land waar alles maar gezegd mag worden.

LEES VERDER »


28 januari 2006

‘Wij zijn de vrouwen van de toekomst’

Peter Breedveld

fotomaghrebia (77k image)

Met Marokkaanse mannen én met Cisca Dresselhuys wordt de vloer aangeveegd in de kekke Internetglossy Maghrebia. Het webmagazine bestaat nog maar anderhalve maand en nu al heeft hoofdredacteur Samira el Kandoussi een contract met uitgeverij Van Gennep getekend voor een papieren versie. Frontaal Naakt sprak met de zeer rap van de tongriem gesneden El Kandoussi.

LEES VERDER »



28 januari 2006

Jodenland

Lagonda

burqaklein0 (42k image)

Er kan geen NOVA of 2Vandaag voorbij gaan, of op de een of andere manier wordt ons duidelijk gemaakt dat Amerikanen niet deugen, en dat alle militaire acties van Amerika tot mislukken zijn gedoemd. Likkebaardend wordt melding gemaakt van misstanden in het Amerikaanse leger, de hopeloze strijd van de Amerikanen in Afghanistan en Irak, problemen voor de regering van Bush etc. etc. Men kan haast niet wachten totdat Amerika in het stof bijt.

LEES VERDER »