Frontaal
Naakt
30 oktober 2010

Ripper

Peter Breedveld

Whitechapel, tegenwoordig een hippe, multiculturele wijk, was in de herfst van 1888 het jachtgebied van ’s werelds bekendste seriemoordenaar.

LEES VERDER »


30 oktober 2010

Hendrix


30 oktober 2010

Sterfgeval

Makbouli

“Hij is dood” hoorde ik mijzelf zeggen. De dikke Surinaamse keek me verdwaasd aan en schreeuwde toen hysterisch: “Ik krijg nog duizend gulden van hem!”

LEES VERDER »


30 oktober 2010

Culineren in Londen

Hassnae Bouazza

Waarin Hassnae zich wederom smikkelend een weg door Londen baant, vergezeld door haar trouwe side-kick. Deze keer: Benares van Atul Kochhar, Alain Ducasse in het Dorchester hotel en uiteraard weer Yauatcha en Locanda Locatelli.

LEES VERDER »


29 oktober 2010

Wetenschap = SS

Barracuda

Je kunt er de atoomklok op gelijk zetten: iedere technologie die meer dan tien regels uitleg vergt, wordt door de aluhoedjes volkomen verkeerd begrepen en uitgelegd.

LEES VERDER »


27 oktober 2010

Pixarisme

Judith Valentijn

Hai Peter, om maar direct met de deur in huis te vallen, het gaat je geen fuck aan hoe ik mijn schaamhaar draag.

LEES VERDER »


25 oktober 2010

Zieltjes winnen

Johanna Nouri

Volgens onderzoek van de Stichting Gave zouden christelijke asielzoekers worden bedreigd en mishandeld door moslims. Maar de stichting lijkt zelf ook niet zo zuiver op de graat.

LEES VERDER »


25 oktober 2010

Vissers