Home » Archief » GeenStijl eist respect


[24.06.2025]

GeenStijl eist respect

Peter Breedveld


 

Het geween en tandengeknars is niet te harden nu GroenLinks/PvdA zich eindelijk heeft losgescheurd uit de wurggreep van het Israëlisme en een rode lijn heeft getrokken. Tegen genocide, tegen de oorlogszucht en onverzadigbare bloeddorst van Israël. Nausicaa Marbe ontploft in haar eigen stront, Caroline van der Plas spuwt zwavelvuur, het hoofd van Dilan Yesilgöz draait 360 graden, Mirjam Bikker scheurt haar kleren, Wierd Duk huilt bloed, Ronald Plasterk stampt scheldend zijn hoed plat. Het hele Telegraafconcern schudt op zijn grondvesten.

Alle genocidefetisjisten zijn gemobiliseerd om Frans Timmermans en Kati Piri naar de hel te wensen voor hun ketterij. De onschuldige burgers van Israël worden betreurd, die in Gaza en Iran boeit ze geen zak, het einde van Groenlinks/PvdA wordt aangekondigd, maar de partij scoort hoog in de peilingen en mag honderden nieuwe leden verwelkomen. Twintig jaar lang zijn we geteisterd door gelul over “naar het volk luisteren”, maar na twee massale Rode Lijn-demonstraties en diverse bevolkingonderzoeken is het nog steeds niet in de Haagse en Hilversumse koppen doorgedrongen dat het volk de Israëlische bloeddorst zat is. Wij. Willen. Dit. Niet. Luister deze NRC-podcast van Majda Ouhajji. Het Nederlandse sadisme ten aanzien van Gaza is voor veel biculturele Nederlanders een keerpunt geweest. Steek die integratie lekker in je racistische reet, zeggen ze.

Ideologische veren

Hilarisch om te zien hoe heel fascistisch rechts rouwt om de dood van de sociaaldemocratie, waar je ze niet over hoorde toen Wim Kok in de jaren negentig besloot de ideologische veren van de PvdA af te schudden, en de weg vrij maakte voor de neoliberale koers die de partij vanaf toen ging varen. Maar het ging ze natuurlijk nooit om de sociaaldemocratie. Ze genoten van de zelfvernietigingsdrang van de PvdA, die werkelijk leek te geloven dat ze weer kon schitteren als ze haar eigen achterban opofferde aan de racistische tegeltuiners van Geert Wilders en zichzelf zo steeds onbetekenender maakte.

Daarom werden de fascisten zo woest om de fusie met GroenLinks, want daarmee kreeg Domrechts weer een tegenstander om rekening mee te houden. En nu Frans Timmermans zich niet langer laat ringeloren door de antisemitisme-roepers, zich ongevoelig toont voor de dreigende banvloek van het GenoCIDI (vondst van Jan Tervoort) en als enige nu echt naar het volk luistert, althans een groot deel ervan, want dat wil geen genocide in Gaza en dat wil geen oorlog in het Midden-Oosten, nu wordt het echt gevaarlijk voor Domrechts.

Brandend Tel Aviv

En een melodrama dat ervan gemaakt wordt! Je zou haast denken dat Israël al door de aarde verzwolgen is, nu GroenLinks/PvdA zich heeft uitgesproken voor een wapenembargo. ‘Voor een brandend Tel Aviv’, volgens Leon Verdonschot, voor het ‘offeren van de inwoners van Israël aan de genocidale barbaren’, volgens Wierd Duk (Maar daar hebben die Israëliërs toch zelf op gestemd? denk ik dan). ‘Jodenhaatorgie’, volgens GeenStijl. Serieus, GeenStijl.

Kijk ze schande spreken van de onfatsoenlijke behandeling die een paar PvdA-mastodonten ten deel is gevallen! Chris “Kuch” Aalberts lispelt over “omgangsvormen”, GeenStijl eist respect. Want er was ‘boe’ geroepen toen hun motie werd weggestemd om het wapenembargo af te zwakken. Gerdi Verbeet janken, Rob Oudkerk haar troosten. Het boe schijnt niet eens geroepen te zijn door voorstanders van de motie, maar door een groep gemummificeerde PvdA’ers die het niet trokken dat het stemmen over die motie naar de middag was verplaatst, zodat ook de GroenLinksers konden meestemmen.

Zo werkt democratie, luitjes. Huil maar lekker. Ik heb nul medelijden. Ik heb leedvermaak. Om Gerdi Verbeet, die haar racisme de vrije loop liet en alle biculturele Nederlanders als ‘die mensen’ bij het grofvuil zette vanwege iets dat Abdelkader Benali had gezegd en om Rob Oudkerk, munter van het begrip Kutmarokkanen en om al die vermolmde PvdA’ers die weigeren in te schikken voor de generaties na hen, die de hegemonie van de witte suprematisten afwijzen. Je bent niet meer de maat der dingen, oudjes. Zoek een hobby. Ga maar naar de tegeltuiners, waar je zoveel van houdt.

Omgangsvormen

Maar je mag er niet mee lachen, dat is volgens Leon Verdonschot ‘bully-gedrag’. GeenStijl en Arthur van Amerongen vinden dat niet netjes. GeenStijl heeft PvdA’ers immers ook altijd met respect bejegend en Van Amerongen staat wijd bekend om zijn wellevendheid. Zie ‘m schuimbekkend GroenLinks/PvdA voor nazi’s uitschelden, zeer respectvol. Wat een junkie.

Jaren en jaren achtereen zijn we door dit schorem uitgescholden, verkaraktermoord, uitgemaakt voor Jodenhaters, nazi’s, Hamas-aanhangers, extremisten, terroristen, geframed en belasterd en virtueel verkracht, en nu zegt het tuig foei omdat we Gerdi Verbeet niet heiligen? Serieus? Je juicht om dode Palestijnse kinderen en je hebt het gore lef iets te zeggen van andermans boe-geroep? Je hebt zelf het fatsoen in alle lichaamsgaten verkracht, want respect, dat was ‘fatsoenskanker’, je moest lachen om Mein Kampf want dan kreeg je zin om Joden te vergassen, maar nu verwijt je ons ‘bully-gedrag’?

Dit is wat je krijgt als je mensen maar blijft tergen en ontmenselijken en vernederen, hufters. Ja, jij ook, Yesilgöz. Links is er klaar mee, het voert weer een eigen koers. Voor de underdogs, de kwetsbaren op de wereld. Tegen de lijkeneters.

 

 

 

Is het Vrije Woord u écht lief? Steun me dan met een financiële bijdrage. Doneer aan de enige dwarsdenkende, onafhankelijke (maar echt) site van Nederland. Rekeningnummer NL24 ASNB 8832 6749 39 (N.P. Breedveld, ASBN Rijswijk), BIC ASNB NL21.

Peter Breedveld, 24.06.2025 @ 07:22

[Home]
 

1 Reactie

op 24 06 2025 at 07:22 schreef Peter:

Reageren? Leesfrontaalnaakt@gmail.com.

 


Home

Archief

 

STEUN FRONTAAL NAAKT MET EEN TIKKIE!

 

 

OF VIA PATREON!

 

 

CONTACT
Stuur uw loftuitingen en steunbetuigingen naar Frontaal Naakt.

NIEUWSBRIEF
Ontvang gratis de Frontaal Naakt nieuwsbrief.

 

pbgif (88k image)
 

Let op: Toelating van reacties en publicatie van opiniestukken van anderen dan de hoofdredacteur zelf betekenen geenszins dat hij het met de inhoud ervan eens is.

 

pbgif (88k image)
 

MEEST GELEZEN IN MEI

O Vrijheid om pret te maken op een Palestijns massagraf

O Laat Wilders lekker zelf zijn beveiliging betalen

O Gaza negeren tijdens Dodenherdenking is tamelijk obsceen

O Kuifje in Afrika

O Eigen Vrije Woord Eerst

O Left Laser gaat op Volkert-jacht

O Waarom Wierd Duk overstuur raakt van Adolescence

O Saih Bin Sakam-dag: samenleven met de moslims waar je op schijt

O Monsters, grenslichamen en onheilige allianties

O Koude en hete genocide

 

pbgif (88k image)
 

BLURBS
“How does it feel to be famous, Peter?” (David Bowie)

“Tegenover de enorme hoeveelheid onnozelaars in de Nederlandse journalistiek, die zelfs overduidelijke schertsfiguren als Sywert, Baudet en Duk pas ver in blessuretijd op waarde wisten te schatten, staat een klein groepje van ondergewaardeerde woestijnroepers. Met Peter op 1.” (Sander Schimmelpenninck)

“Frontaal Naakt dient een publiek belang” (mr. P.L.C.M. Ficq, politierechter)

“Peter schrijft hartstochtelijk, natuurlijk beargumenteerd, maar zijn stijl volgt het ritme van zijn hart.” (Hafid Bouazza).

“Ik vind dat je beter schrijft dan Hitler” (Ionica Smeets)

“Peter is soms een beetje intens en zo maar hij kan wél echt goed schrijven.” (Özcan Akyol)

“Jij levert toch wel het bewijs dat prachtige columns ook op weblogs (en niet alleen in de oude media) verschijnen.” (Femke Halsema)

“Literaire Spartacus” (André Holterman)

“Wie verlost me van die vieze vuile tiefuslul?” (Lodewijk Asscher cs)

“Pijnlijk treffend” (Sylvana Simons)

네덜란드 매체 프론탈 나크트(Frontaal Naakt)에 따르면, 네덜란드 라 (MT News)

“Echt intelligente mensen zoals Peter Breedveld.” (Candy Dulfer)

“De Kanye West van de Nederlandse journalistiek.” (Aicha Qandisha)

“Vieze gore domme shit” (Tofik Dibi)

“Ik denk dat de geschiedenis zal uitmaken dat Peter Breedveld de Multatuli van deze tijd is.” (Esther Gasseling)

“Nu weet ik het zeker. Jij bent de antichrist.” (Sylvia Witteman)

“Ik ben dol op Peter. Peter moet blijven.” (Sheila Sitalsing)

“Ik vind hem vaak te heftig” (Hans Laroes)

“Schrijver bij wie iedereen verbleekt, weergaloos, dodelijk eerlijk. Om in je broek te piesen, zo grappig. Perfecte billen.” (Hassnae Bouazza)

“Scherpe confrontatie, zelfs als die soms over grenzen van smaak heen gaat, is een essentieel onderdeel van een gezonde democratie.” (Lousewies van der Laan)

“Ik moet enorm lachen om alles wat Peter Breedveld roept.” (Naeeda Aurangzeb)

“We kunnen niet zonder jouw geluid in dit land” (Petra Stienen)

“De scherpste online columnist van Nederland” (Francisco van Jole)

“Elk woord van jou is gemeen, dat hoort bij de provocateur en de polemist, nietsontziendheid is een vak” (Nausicaa Marbe)

“Als Peter Breedveld zich kwaad maakt, dan wordt het internet weer een stukje mooier. Wat kan die gast schrijven.” (Hollandse Hufters)

“De kritische en vlijmscherpe blogger Peter Breedveld” (Joop.nl)

“Frontaal Naakt, waar het verzet tegen moslimhaat bijna altijd in libertijnse vorm wordt gegoten.” (Hans Beerekamp – NRC Handelsblad)

“De grootste lul van Nederland” (GeenStijl)

“Verder vermaak ik mij prima bij Peter Breedveld. Een groot schrijver.” (Bert Brussen)

“Landverrader” (Ehsan Jami)

“You are an icon!” (Dunya Henya)

“De mooie stukken van Peter Breedveld, die op Frontaal Naakt tegen de maatschappelijke stroom in zwemt.” (Sargasso)

‘De website Frontaal Naakt is een toonbeeld van smaak en intellect.’ (Elsevier weekblad)

“Frontaal Gestoord ben je!” (Frits ‘bonnetje’ Huffnagel)

“Jouw blogs maken hongerig Peter. Leeshonger, eethonger, sekshonger, geweldhonger, ik heb het allemaal gekregen na het lezen van Frontaal Naakt.” (Joyce Brekelmans)

‘Fucking goed geschreven en met de vinger op de zere plek van het multicultidebat.’ (jury Dutch Bloggies 2009)

Frontaal Naakt is een buitengewoon intelligent en kunstig geschreven, even confronterend als origineel weblog waar ook de reacties en discussies er vaak toe doen.’ (jury Dutch Bloggies 2008)

‘Intellectuele stukken die mooi zijn geschreven; confronterend, fel en scherp.’ (Revu)

‘Extreem-rechtse website’ (NRC Handelsblad)

‘De meeste Nederlanders zijn van buitengewoon beschaafde huize, uitzonderingen als Peter Breedveld daargelaten.’ (Anil Ramdas)

‘Peter Breedveld verrast!’ (Nederlandse Moslim Omroep)

‘Breedveld is voor de duvel nog niet bang’ (Jeroen Mirck)

‘Nog een geluk dat er iemand bestaat als Peter Breedveld.’ (Max J. Molovich)

‘Godskolere, ik heb me toch over je gedróómd! Schandalig gewoon.’ (Laurence Blik)

 

pbgif (88k image)
 

LINKS

 

 


 

(Advertentie)
 

 

 

RSS RSS