Frontaal
Naakt
31 oktober 2015

Ik stem nooit meer

Peter Breedveld

hausu37U

De brief van de fractievoorzitters maakt eens te meer duidelijk: er zit in de Tweede Kamer niemand die mij vertegenwoordigt.

LEES VERDER »


30 oktober 2015

Academisch witwassen

Peter Breedveld

hausu11U

‘Wilders is een zegen voor de democratie’, schrijft politiek socioloog Matthijs Rooduijn in NRC Handelsblad. I beg to differ.

LEES VERDER »


29 oktober 2015

Nihilisten

Willem van Lunenburg

Hausu8U

Om plaats te maken voor iets nieuws en beters, zal onze westerse cultuur zoals we die nu kennen, verdwijnen.

LEES VERDER »



27 oktober 2015

Walter White

Peter Breedveld

Hausu9U

Dat er een hele haatmachine op gang komt zodra iemand op Twitter iets tegen me zegt, of besluit me te gaan volgen. Dat is het Nieuwe Fascisme.

LEES VERDER »


26 oktober 2015

Zeg ‘nee’ tegen de Nieuwe Fascisten, boycot De Balie

Peter Breedveld

Hausu28U

Het wordt steeds gevaarlijker om niet bang voor de moslims te zijn. Hoe lang laat ú zich nog intimideren door Domrechts?

LEES VERDER »


24 oktober 2015

Dubbelzucht

Peter Breedveld

hausu40

Jullie, Nederlandse media, hebben dit fascistoïde dolle brulapenklimaat helpen creëren.

LEES VERDER »


24 oktober 2015

Argibald


24 oktober 2015

Kanonnenvoer

Hassnae Bouazza

Hausu6U2

Het is niet meer dan logisch dat een gast in een televisieprogramma daar een vergoeding voor krijgt.

LEES VERDER »