Henry Kissinger was een slecht mens
Peter Breedveld

Dat de vannacht overleden Henry Kissinger door de Nederlandse media wordt geprezen, zegt veel over ons en niks goeds.
|
30 november 2023
Henry Kissinger was een slecht mensPeter Breedveld
Dat de vannacht overleden Henry Kissinger door de Nederlandse media wordt geprezen, zegt veel over ons en niks goeds.
29 november 2023
Na een kwart eeuw bewijst Half-Life nog altijd hoe magisch gamen isTom Breedveld
Vijfentwintig jaar geleden werd de game Half-Life op de markt gebracht. De wereld van de shooter-game zou nooit meer hetzelfde zijn.
28 november 2023
Leer mij de VVD’er kennenAniel Orie
De VVD koos voor Dilan Yesilgöz als lijsttrekker om te kunnen zeggen: “Wij zijn geen racisten want wij hebben een lijsttrekker van kleur”.
25 november 2023
We gaan niet alleen nog maar doen wat Wilders leuk vindtPeter Breedveld
We weten allemaal dat Wilders’ “Monsterzege” het startschot is voor meer discriminatie, meer openlijke haat, meer uitsluiting, meer vijandigheid, meer geweld, zonder dat daar een wetswijziging of motie aan te pas hoeft te komen.
23 november 2023
Een fascistische monsterzegePeter Breedveld
Gefeliciteerd, media, het is jullie wéér gelukt jullie favoriete fascist van de maand een klinkende overwinning te bezorgen. |
Archief
|