Frontaal
Naakt
30 januari 2010

Verzetsheld

Prediker

dag19u

Nou, wat een voorvechter voor de vrijheid ben je, zeg, als je anderen hun gebedshuis misgunt. Wat een misplaatst beroep op WOII ook: dezelfde types verzetten zich toen immers niet tegen de nazi’s, maar tegen het bolsjewisme en de tastbare symbolen van vermeende Joodse overheersing: de synagogen.

LEES VERDER »


30 januari 2010

Versterven

Yezkilim

dag23u

Hel, verdoemenis en detentie komen echter wel om het hoekje kijken wanneer je een andere manier van levensbeëindiging dan versterving praktiseert, propageert of begeleidt. Onze wetgeving bevat immers allerlei vormen van hypocrisie.

LEES VERDER »


29 januari 2010

De Onzichtbare Kunst

Peter Breedveld

Stripliefhebbers hebben een minderwaardigheidscomplex. Scott McCloud, auteur van De Onzichtbare Kunst, is hun messias. Maar hij is een valse messias.

LEES VERDER »


28 januari 2010

Marokrabbenmand

Peter Breedveld

wn15U

‘Amsterdamse Held’ Saïd Bensellam klaagt vandaag in dagblad Trouw over de ‘jaloezie, roddel en achterklap’ binnen de Marokkaanse gemeenschap. Bensellam drukt zich vriendelijk uit. Een smerige, verdorven hel is het.

LEES VERDER »


28 januari 2010

Hallie Lama