Een Nazi omdat het moet
Peter Breedveld

Scene uit Sword of Doom.
Laat ik niemand meer horen mispelen dat het PVV-stemmers om verschraling in de zorg en hun sociaal-economische positie gaat want het gaat ze om moslims en om buitenlanders en zwartjes, zoals ik steeds heb gezegd. Het blijkt uit die PVV-brieven die Wierd Duk afgelopen weekend afdrukte in De Dukstadkrant, dat eindeloze gezeik over moslims en de islam, het gaat maar door, precies dezelfde haatbagger waarmee ze hun racistische blogs altijd volkakken, en de reactieruimte op de sites van Elsevier en Trouw.
En het blijkt uit de uitzending van Pauw, gisteravond, waar voor de zoveelste keer die nooit gehoorde Boze Burger mocht leeglopen, die weggezette PVV-stemmer, over de islam, waar nooit iemand het over heeft. Ik kijk nooit Pauw, want het is racistische, fascistische haatpropaganda, elke dag die God geeft, maar Sigilux stuurde me een paar pareltjes die – helaas – elk van mijn vooroordelen bevestigen.
Dat Pauw alleen maar radicale moslims uitnodigt om te laten zien hoe erg de islam is, zoals ik al schreef en zoals Pauw hier zelf bevestigt:
BINGO. Op klacht PVV'er over teveel moslim gasten geeft @pauwnl gewoon toe dat ze alleen uitgenodigd worden wanneer ze radicaal zijn. #pauw pic.twitter.com/qWNp6ed8fZ
— SIGILUX (@SIGILUX) 28 november 2016
Dat PVV-stemmers islamofobe racisten zijn, en tergend dom, bovendien. De vorige keer dat er ‘gewone’ PVV-stemmers in Pauw zaten bleken het primaten die nog geen samenhangende zin konden uitspreken als hun armetierige leven ervan afhing (op Facebook lukt het ze overigens wél: schrijven dat Hitler terug moet komen en dat de moslims moeten worden vergast, kunnen ze als de beste), en nu was het wéér niet veel meer dan wat onbeholpen keelklanken en gepapegaai over de moslims en aiguh volluk eers:
'Eigen volk eerst' via @wierdduk #PVV #pauw #TeamWierd pic.twitter.com/FVFxIikvE1
— SIGILUX (@SIGILUX) 28 november 2016
@Agent_327 HIERRRR professor @wierdduk vertelt even wat de moslimhatende PVV burger 'eigenlijk' bedoelt. #PVVnormaliseren #pauw pic.twitter.com/WwqPeG7kwf
— SIGILUX (@SIGILUX) 28 november 2016
Gelukkig was daar de superobjectieve journalist Wierd Duk, die dat domme gewauwel wel even voor de kijkers duidde. Sterker nog, hij liet ze niet eens uitpraten, want wat ze vinden, dat weet Duk veel beter dan zijzelf. “Wat jij bedoelt te zeggen…”; “Wat zij bedoelt…” Het is wat Perrie Hoekstra tweette: “Komen die mensen wiens stem nooit gehoord wordt bij #pauw weer niet aan het woord.”
PVV'er: "huh.." @wierdduk: "uw punt was..ik zal het even uitleggen…wat u voorstelt..als je beeld van PVV kiezer wilt normaliseren.." #pauw pic.twitter.com/CtNW9YTxma
— SIGILUX (@SIGILUX) 29 november 2016
Dit is dan wel weer een heel erg grappig commentaar van een twitteraar:
@SIGILUX pic.twitter.com/UWAtkNeTqQ
— Jo Luijten (@Freedutch) 29 november 2016
Face it, fellas, de Bezorgde Burger is een racistische hufter, een aso. En dat sommige van hen zich ook nog christen durven te noemen is een gotspe. Ik hou er eigenlijk niet van om aan te wijzen wie er zuiver is in welke leer dan ook en wie niet, maar op buitenlanders kankeren, vluchtelingen demoniseren en op een fascistische haatpartij stemmen staat wel heel erg ver af van de opdracht je naasten lief te hebben, de hongerigen te voeden en de verdrukten te beschermen die ik altijd uit de bijbel haalde, als strenggelovig prepubertje.
Leugenpraatjes
De rest van het programma, begrijp ik uit de tweets erover, was gevuld met politici en wittebozemannenfluisteraar Ewald van Engelen, die allemaal even begaan waren met deze zielige racisten en er schande van spraken dat ze werden weggezet door de meenstriemmedia. Sigilux dringt erop aan dat ik de hele uitzending bekijk, maar daar begin ik niet aan. Met wat hierboven staat, heb ik alweer meer dan genoeg gezien. Als ik Nazi’s wil zien, zet ik Indiana Jones wel op. Die weet tenminste hoe je met dat tuig omgaat.
In De Wereld Draait Door zat naar verluidt weer Sywert van Lienden. De redacties zijn allemaal nog even eenkennig. Of sterker: ze zijn eenkenniger dan ooit. Onder het mom van de witte boze hater die nooit wordt gehoord krijgen we elke dag die Beëlzebub geeft dezelfde witte boze haters te zien met hun leugenpraatjes en hun haatpropaganda.
Daarom DENK
De burger die niet wordt gehoord, die zit hier achter zijn laptopje, stukjes te tikken die worden gelezen door andere burgers die niet worden gehoord. Marianne Thieme, Jan Roos, Ewald van Engelen, Jacques Monasch, Lodewijk Asscher zijn allemaal begaan met de obsessieve islamofoob die ook eens wat wil zeggen maar ja, niet opgelet op school dus zich in begrijpelijk Nederlands uitdrukken kan-ie niet. Dat moet Duk voor ze doen.
Daarom reken ik op minstens vijf zetels voor DENK, straks. Ik heb er echt zin in, in maart. Voor het eerst in jaren ga ik met volle overtuiging stemmen. Op Sylvana Simons. Zodat mensen als wij ook eens worden gehoord.
PVV, VNL, SGP, VVD, FvD, Nieuwe Wegen.. maar de boze bezorgde burger voelt zich NIET vertegenwoordigd.
— Saفa R. de Vries✍🏻️ (@SafaTweets) 28 november 2016
Hij heeft geen pvv-sympathie #wierdduk maar gewoon heel behulpzaam, hij helpt mensen graag formuleren
— Monique vd Kist (@mvanderKist) 28 november 2016
Domineeszoon Wierd Duk zit wel erg opzichtig zijn brievenschrijvers te souffleren met woorden die ze zelf niet kunnen vinden. #pauw
— Enis Odaci (@Humanislam) 28 november 2016
En beste #PVV-stemmer, als je vindt dat je geen racist en fascist bent, stem dan ook niet op een partij die dat wel is. #Pauw
— Martijn Tonies 🍅✊ (@MartijnTonies) 28 november 2016
De nieuwe spindoctor en mediatrainer van de PVV, @wierdduk pic.twitter.com/7X66ETWdes
— Ying-Fu Li (@yingfuli) 28 november 2016
Godsamme nu gaat @ewaldeng (de Groene, Buitenhof) ook al gelul over meenstriemmedia overnemen.
— sheila sitalsing (@sheilasitalsing) 28 november 2016
Op een racistische, ondemocratische partij stemmen is niet goed voor de reputatie. Goh! #Pauw
— Nadia Bouras (@NadiaBouras) 28 november 2016
Mocht iemand nog mot krijgen met verzetsjuristen van @wierdduk vanwege Goebbelliaanse satire, neem tape van laatste #pauw mee. #tip
— SIGILUX (@SIGILUX) 29 november 2016
PVV'er: die kankernikker moet haar muil houden anders rot ze maar op naar bananenland waar ze vandaan komt.
Duk: Wat hij bedoelt is……..— Hendrik (@Agent_327) 28 november 2016
Mag ik ook eens met 4 gelijkgestemden een rondje feitenvrij komen darmpruttelen bij #Pauw Hoeveel zendtijd krijgt dit volk toch elke keer?!
— Esther (@esther_305) 28 november 2016
Goed dat @wierdduk bij #Pauw aanzit om uit te leggen wat de PVV-stemmers die aan tafel zitten eigenlijk bedoelen.
— Carel Bruring (@CarelBruring) 28 november 2016
Eén ding heeft Duk tenminste duidelijk gesteld: de gemene deler van de PVV-stemmer is islamofobie. Niks verliezers van de globalisering.
— Bas Kromhout (@BasKromhout) 28 november 2016
Duk lijkt soms wel een als journalist vermomde politieke actor met een net iets te duidelijke doordramagenda. Gelukkig is ie dat niet hè.
— Miko Flohr (@mikofLohr) 28 november 2016
Wierd Duk, Wierd Duk? Is dat niet die journalist die de factchecker par excellence @flipvandyke ooit beschuldigde van activisme?
— Leo Lucassen (@Leolucassen) 29 november 2016
Frontaal Naakt kost me geld! Véél geld zelfs. Is het Vrije Woord u écht lief? Help me dan de financiële schade te beperken. Steun Frontaal Naakt. Doneer aan de enige dwarsdenkende, onafhankelijke site van Nederland. Stort wat u missen kunt op rekeningnummer NL59 RABO 0393 4449 61 (N.P. Breedveld, Rabobank Rijswijk), SWIFT BIC RABONL2U o.v.v. ‘Frontaal Naakt’. Lees hier waarom dat niet met PayPal kan. Nog liever heb ik dat u op Frontaal Naakt adverteert of mij inhuurt. Mail mij.





RSS