Waarom neonazi’s gedwongen worden de moslims te bestrijden
Peter Breedveld

Bron: Showzama
Je moet toch rot tot op het bot zijn als je in je programma een neonazi tegenover een moslim zet en dan de moslim allerlei lastige vragen stelt over de “misstanden” binnen de moslimgemeenschap. Toch is dat precies wat Fidan Ekiz afgelopen vrijdag deed in het programma De Nieuwe Maan, dat een programma voor moslims heet te zijn, maar waarin moslims alleen maar worden gebasht, zoals in elk praat- en actualiteitenprogramma op de Nederlandse televisie.
Fekiz nodigde Edwin Wagensveld uit van de extreemrechtse club Pegida, die vorige week een pop van de profeet Mohammed voor een moskee had gezet die een baby neukt. Wagensveld heeft het één en ander op zijn kerfstok. Zo jaagt hij in paramilitaire uitrusting op vluchtelingen in de Bulgaarse bossen, handelt hij in wapens en moet hij nog een gevangenisstraf van drie jaar uitzitten in Duitsland. Lees hier wat een frisse jongen Wagensveld is.
Hakenkruizen
Over misstanden gesproken. Toch stelde Ekiz Wagensveld er niet één vraag over. In plaats daarvan legde ze de man tegenover Wagensveld, Saïd Bouharrou van de Raad van Marokkaanse Moskeeën Nederland, het vuur na aan de schenen met suggestieve opmerkingen over “onderlinge strijd” en “misstanden”, zoals financiering uit Saoedi-Arabië. Bouharrou, die door Ekiz werd afgekapt toen hij over de provocaties van Pegida begon, werd nu in de positie gemanoeuvreerd van moslim die erkent dat er allerlei zaken spelen in de moslimgemeenschap waar we het “natuurlijk over moeten kunnen hebben.”
Zijn islamitische organisaties en Pegida bereid om met elkaar in gesprek te gaan? #DeNieuweMaan pic.twitter.com/sii7m3dauu
— De Nieuwe Maan (@DeNieuweMaanNTR) 9 maart 2019
Er zit een in wapens handelende, veroordeelde neonazi aan tafel die op vluchtelingen jaagt, maar wij gaan het over de misstanden bij de moskeeën hebben. Is er iemand die het mogelijk acht dat een vertegenwoordiger van een synagoge, die net is beklad met hakenkruizen, een zelfde behandeling zou krijgen van Ekiz of van enige andere presentator, terwijl de dader tegenover hem zit?
Ik denk van niet. Het hele land zou over de rooie zijn, er zouden Kamervragen worden gesteld, het zou het einde van de carrière van Ekiz zijn.
Met moslims kun je echter alles flikken in Nederland. Je kunt brandbommen naar ze gooien en hun vrouwen op hun bek slaan, in talkshows moeten ze dan uitleggen waarom ze hun belagers tot dergelijke daden brengen. “Kijk, Saïd, als jullie nou wat aan die misstanden in jullie moskeeën doen, is het voor Edwin niet meer nodig om dergelijke acties te organiseren.”
Andersdenkenden verketteren
In dezelfde uitzending ging een Vlaamse mevrouw, Darya Safai, tekeer tegen hoofddoeken. Het was dezelfde mevrouw die op Twitter losging tegen een Zweedse vrouw die zich, ondanks haar kanker, blijft inzetten voor de kinderen in haar dorp en daarom door haar dorpsgenoten in het zonnetje is gezet. Safai vond dat ze die eer niet verdient omdat ze een hoofddoek draagt. In De Nieuwe Maan werd ze opgevoerd als strijder voor vrouwenrechten, samen met Shirin Musa, die ook al voor vrouwenrechten strijdt door iedereen te verketteren die iets anders vindt dan zij.
De Nieuwe Maan, waarin moslims zich moeten verantwoorden tegenover nazi’s en gehoofddoekte vrouwen verketterd worden, kanker of niet.
Er is veel te doen over de partij DENK, die een gesprek wil over deze opmerkelijke moslimhaat in een programma voor moslims, maar daar kregen allerlei dwaallichten weer hele rare associaties bij, met Nazi’s en zo.
Kakkerlakken
Ik moest meer denken aan Radio Télévision Libre des Mille Collines, de Rwandese zender die de Hutu’s tegen de Tutsi’s ophitste door ze voor kakkerlakken uit te maken en zo. Moslims worden in De Nieuwe Maan geen kakkerlakken genoemd, maar blijkbaar wel als een groter probleem beschouwd dan neonazi’s.
Ik ben helemaal voor vrije pers en alles, maar ik vind het toch niet gek dat er politici zijn die het daar even over willen hebben.
Is het Vrije Woord u écht lief? Help me dan met een financiële bijdrage. Deze website wordt elke dag bedreigd door de virtuele knokploegen van Domrechts, malafide Nederlandse journalisten en zelfs door de vicepremier. Het afgelopen jaar ben ik als verdachte verhoord op het politiebureau en ging ook het klagen bij mijn baas weer een nieuwe, onverkwikkelijke fase in met de fascistische troll Jan Dijkgraaf. Steun Frontaal Naakt. Doneer aan de enige dwarsdenkende, onafhankelijke site van Nederland. Stort wat u missen kunt op rekeningnummer NL59 RABO 0393 4449 61 (N.P. Breedveld, Rabobank Rijswijk), SWIFT BIC RABONL2U o.v.v. ‘Frontaal Naakt’. Lees hier waarom dat niet met PayPal kan, maar steunen via Patreon kan weer wel. Nog liever heb ik dat u op Frontaal Naakt adverteert of mij inhuurt. Mail mij.





RSS