Moslims isoleren
Peter Breedveld

Illustratie: Shiro Kasamatsu
Nederland islamiseert, en dat gaat niet vanzelf. Er zit een plan achter, een complot van de Moslimbroederschap, die uit is op werelddominantie door middel van onder andere shariarechtbanken in het Vrije Westen. Die vormen een compleet rechtssysteem dat volledig botst met onze seculiere wetgeving. De politiekcorrecte elite helpt een handje door iedereen, die bezwaar maakt tegen de werelddominantie door de Moslimbroederschap, uit te maken voor ‘racist’ en ‘islamofoob’ en door kerstbomen te verbieden en afbeeldingen van naakte vrouwen af te plakken. Het is streng verboten daar kritiek op te hebben, omdat niet-moslimse opiniemakers, politici en intellectuelen moslims niet voor het hoofd willen stoten.
Zo, nu heb ik u 25 eurocent en wat tijd bespaard door dit lange artikel in het Algemeen Dagblad van gisteren samen te vatten. U hoeft het nu niet meer te lezen, tenzij u wilt controleren of het echt waar is, wat ik beweer, want het klinkt allemaal wel knotsknettergek, natuurlijk. Werelddominantie door de moslims doet wel heel erg denken aan een islamitische versie van de Protocollen van de Wijzen van Zion en shariarechtbanken hebben we niet in Nederland. OPHEF!!1!! omdat een lokale overheid, een onderwijsinstantie of een bedrijf kerstbomen zou verbieden vanwege de moslims is al een jaar of vijftien traditie, maar blijkt altijd onzin te zijn. Blote vrouwen worden helemaal niet afgeplakt in Nederland, ze beheersen nog steeds onze winkelpuien, abri’s en reclamezuilen en er zijn mensen die daar bezwaar tegen maken, bijvoorbeeld feministen, die door Domrechts alras de mond worden gesnoerd.
Roomblanke vrouwen
Waarom staat deze blakende nonsens in een gerespecteerde krant, hoor ik u vragen. Nou, omdat sinds een halfjaar Hans Nijenhuis er de hoofdredacteur van is, en Nijenhuis zorgde er als chef opinie bij het NRC voor dat de lezers van die krant dagelijks werden getrakteerd op het racistische gebrul van types als Ebru Umar. Nijenhuis stelde bij het AD complotgekkie Wierd Duk aan als de vaste haatpropagandist van Domrechts. Duk heeft kennelijk carte blanche om ongebreideld de angst voor moslims aan te wakkeren door in zijn artikelen types op te voeren die zo mogelijk nog gestoorder zijn dan hij, zoals de Duitse politieagente Tania Kambouri, die de Duitse media vergiftigt met paniekverhalen over moslims, die het land overnemen en door stug vol te houden dat Syrische vluchtelingen met duizenden tegelijk onze roomblanke vrouwen verkrachten, een verhaal waarvoor tot op de dag van vandaag elk bewijs ontbreekt, maar dat constant wordt herhaald door de kwaliteitsmedia en kwaliteitspolitici, en waar inmiddels wel beleid op wordt gebaseerd.
Duk is niet geheimzinnig over zijn motieven. Aanhanger van het vandaag de dag populaire mantra dat objectieve journalistiek niet bestaat en dat het dus geen enkele zin heeft om zelfs maar een béétje te streven naar objectieve berichtgeving (dus niet: ‘De Eiffeltoren staat in Parijs’, maar: ‘Dat imponerende symbool van de Westerse culturele verworvenheden en wetenschappelijke vooruitgang, de Eiffeltoren, staat in de bruisende hoofdstad van de machtige Franse staat, die eerst werd belaagd door de Hunnen en zich nu dapper weert tegen de Muzelman’), komt Duk er eerlijk voor uit dat hij angst tegen moslims aanwakkert om een gewapende clash uit te lokken, waarna een periode van bezinning moet volgen en een politieke aardverschuiving.
Leidende multiculturalisten
Deze keer interviewt Duk politicoloog Machteld Zee, die vorig jaar promoveerde op een onderzoek naar Britse shariaraden (een soort bemiddelingsbureaus zoals joden en katholieken die ook hebben, zonder enige kracht van wet), daar in de media een hoop stennis over maakte en samen met haar promotor Paul Cliteur jammerde en klaagde dat er een complot van stilte is rondom de verschrikkingen van de islam. Uiteraard werd deze idiote claim (al vijftien jaar lang gaat het dag in, dag uit over niks anders dan de islam, en dat met overslaande stem en megafoons en alles) gretig door de media overgenomen en door niemand anders weersproken dan mij, op mijn marginale blogje.
Zee beweert in het interview dat ‘leidende multiculturalisten menen letterlijk dat moslims gevrijwaard moeten blijven van kritiek omdat zij daarvan psychologische schade zouden ondervinden.’ Ook moslims vinden dit een ‘idioot standpunt’, weet zij, maar ja, maggieniesegge hè, van de policor multikulelite.
Psychologische schade
Duk spreekt haar natuurlijk niet tegen want het is precies wat hij horen wil. Toch zou een integere journalist hebben moeten vragen wie dan precies zeggen dat je geen kritiek op moslims mag hebben omdat die daar psychologische schade van zouden ondervinden. Wie beweert dat? Helemaal niemand. Vlak na de moord op Theo van Gogh had je Anil Ramdas, Jacques van Doorn en minister van Landbouw Laurens Jan Brinkhorst, die zeiden dat je er nou eenmaal om vroeg door moslims vermoord te worden als je kritiek hebt, omdat die van die lange tenen hebben en explosieve karakters. Het is een islamofoob standpunt dat inmiddels door heel Domrechts wordt gehuldigd, dat evenwel dagelijks de kranten en bladen en zwatelprogramma’s blijft volkotsen met virulente antimoslimhaat, zonder dat er het minste gevaar dreigt.
Maar leidende multiculturalisten die beweren dat moslims psychische schade oplopen als je ze bekritiseert? Die zijn er niet. Er zijn er die zeggen dat als je jezelf onbeperkte vrijheid van meningsuiting toekent, je die ook moet gunnen aan mensen met wie je het niet eens bent, zoals moslims. Die worden weggezet als moslimknuffelaars en zelfislamiseerders, maar dat is een frame, dat een gebrek aan inhoudelijke argumenten moet verhullen.
Moslims isoleren
Doordat deze niet-bestaande leidende multiculturalisten mensen met kritiek op de islam de mond snoeren, aldus Zee, worden fundamentalisten geholpen de moslimgemeenschap te isoleren en vervolgens te islamiseren. Van Wierd Duk wederom geen enkele tegenwerping. Hij wijst er niet op dat recent nog uit onderzoek van de Universiteit Utrecht is gebleken dat jonge moslims zich minder met religie bezighouden dan hun ouders. Je zult hem niet horen opperen dat áls het zo is dat de moslimgemeenschap geisoleerd raakt, dat misschien iets te maken kan hebben met de manier waarop er over moslims wordt gesproken in de Tweede Kamer, hoe ze worden weggezet in de media en behandeld door de politie. Zal de overheersing van het publieke leven door de PVV er niks mee te maken hebben?
In de media worden in het algemeen maar twee soorten moslims opgevoerd: radicale, onverdraagzame moslims en afvallige moslims (afgelopen zaterdag stond er weer een gedrocht van een artikel over twee afvallige moslima’s in het AD. Typische Kruidvat-lectuur, een oppervlakkig verhaal vol clichés dat geen ander doel dient dan het onbehagen van de boze witte burger te voeden). Als er een normale, intelligente, gelovige moslim wordt uitgenodigd in een praatprogramma, zoals bijvoorbeeld Hassnae, wordt die toch, desnoods met allerlei kunstgrepen, in de hoek van de antisemitische moslimterroristen gedrukt.
Witte boze burger
En het is waar dat iedere krant inmiddels een columnist heeft met een moslimachtergrond, maar die mag alleen maar omdat hij zich afzet tegen andere moslims en de vooroordelen van de witte boze burger bevestigt. Daarbij mag naar hartelust worden gelogen. Alle negatieve verhalen over moslims worden klakkeloos voor waar aangenomen, hoe uitzinnig ook.
Want de moslimhaat moet worden aangewakkerd, anders komt die gewapende clash er niet en blijft de politieke aardverschuiving uit.
En dát, Machteld Zee, is hoe je de moslimgemeenschap van je vervreemdt en isoleert.
Meer over mij weten? Lees dit interview met mij van Enis Odaci op Nieuw Wij.
Frontaal Naakt kost me geld! Véél geld zelfs. Is het Vrije Woord u écht lief? Help me dan de financiële schade te beperken. Steun Frontaal Naakt. Doneer aan de enige dwarsdenkende, onafhankelijke site van Nederland. Stort wat u missen kunt op rekeningnummer NL59 RABO 0393 4449 61 (N.P. Breedveld, Rabobank Rijswijk), SWIFT BIC RABONL2U o.v.v. ‘Frontaal Naakt’. Lees hier waarom dat niet met PayPal kan. Nog liever heb ik dat u op Frontaal Naakt adverteert of mij inhuurt. Mail mij.





RSS