Frontaal
Naakt
14 maart 2016

Dat hebt u toch niet nodig, mevrouw Bussemaker?

Peter Breedveld

yuji30groot
Illustratie: Yuji Moriguchi

Mannen moeten duidelijk stelling nemen tegen seksueel geweld tegen vrouwen, zegt minister Jet Bussemaker in dit bericht. Vandaag gaat ze dat bij de Verenigde Naties aankaarten. Verkrachting, ongewenste handtastelijkheden in het café, mannen moeten zich uitspreken. ‘Bussemaker wil de focus van het probleem verplaatsen naar de mannen, ook in Nederland’, aldus Nu.nl.

Vier alinea’s gaat dat goed, tot aan het tussenkopje ‘Keulen’, dan begint het gedonder (bwahahaa): ‘Verkrachtingen en geweld tegen vrouwen zijn problemen die volgens de minister opnieuw onder de aandacht zijn gekomen door de aanrandingen in Keulen’, meldt Nu.nl. ‘Slachtoffers en getuigen verklaarden eerder dat de daders uit Noord-Afrika komen of van Arabische komaf zijn.’

‘Volgens Bussemaker moeten we erkennen dat de combinatie van de Arabische cultuur en de islam vrouwen een andere positie toekent dan wij in het Westen doen. “Dat moeten we durven benoemen”, aldus Bussemaker.’

Stemmingmakerij

Waaróm nou? Als we iets van Keulen hebben geleerd, dan is dat vooral dat journalisten en politici desastreus hebben gemiskleund. Van die massa-aanrandingen is vooralsnog één aanklacht wegens seksueel geweld overgebleven (vorige week zouden er nog twee verdachten van seksueel geweld zijn opgepakt), nogal wat aangiftes bleken vals en het is nog steeds niet duidelijk wat zich tijdens de Oudejaarsnacht precies heeft voorgedaan.

Desondanks bleven politiek en media maandenlang stemming maken tegen vluchtelingen, moslims en Arabieren, over ‘meegevluchte vrouwenhaat‘ en dat we onze ‘provluchtelingenovertuiging‘ moesten heroverwegen. Feiten? Fuck feiten, met feiten moet je oppassen, aldus de Volkskrant. Het was immers, sommige journalisten waren daar heel eerlijk in, de bedoeling om met die stemmingmakerij tegen Syriërs een politieke aardverschuiving te veroorzaken.

Woest beest

Misschien is het zo dat ‘de combinatie van de Arabische cultuur en de islam vrouwen een andere positie toekent dan wij in het Westen doen’, maar je mag dat niet zeggen naar aanleiding van Keulen. Als ‘Keulen’ iets heeft bewezen, dan is het dat er grote schoonmaak nodig is bij de NOS. Dat onder het dunne laagje beschaving waar NRC Handelsblad mee pronkt, een woest beest schuilt dat ‘zandnegers’ te lijf wil gaan.

Maar dat met de komst van Noord-Afrikanen en Arabieren seksueel geweld terug is van weggeweest? Ik dacht het niet. Bijna de helft van de Nederlandse vrouwen is slachtoffer van seksueel geweld, terwijl het Europese gemiddelde op een derde ligt. Nederlandse mannen zijn dus kampioen seksueel geweld. Of gelooft iemand dat al dat seksuele geweld voor rekening komt van die 600.000 of zo Arabieren en Noord-Afrikanen die we hier hebben?

Bezorgde burgers

Ik niet. Ziet u, ik wil best geloven dat er in de islamitische en Arabische cultuur anders naar vrouwen gekeken wordt, maar is de positie van de vrouw in Nederland echt zoveel beter? Het grofste seksuele geweld dat ík in verband met Keulen en Syrische vluchtelingen heb gezien, was die van de ‘bezorgde burgers’, die vrouwen met een genuanceerd standpunt verkrachting toewensten. De piemelroepers, de types die dreigden de dochters van een raadslid te verkrachten. Die vonden dat Hassnae en haar moeder verkracht moesten worden.

Elke vrouw met een mening in de media wordt door onze geëmancipeerde Nederlandse, witte mannen overladen met een lawine van misselijkmakend, seksueel geweld. Hassnae kan daarover meepraten. Door een medewerker van The Post Online is ze maandenlang opzichtig geïntimideerd en gestalkt, bedreigd met verkrachting, uitgemaakt voor afschuwelijke dingen. Niemand die daar zijn verontwaardiging over uitsprak, ook Lodewijk Asscher niet, die wel meteen komt toesnellen om zijn ontsteltenis te uiten als Jan Roos beweert dat zijn kinderen zijn bedreigd.

Agressieve seksist

Roos, die gewoon op televisie vrouwen aanrandt, van uw belastingcenten! Een agressieve seksist in het kwadraat. Werkt bij GeenStijl, waar ze geil worden van een in elkaar geslagen vrouw.

Maar laten we vooral weer naar anderen wijzen. Naar de islam, die geen vrouwen respecteert. De Arabische cultuur, waar ze ‘anders naar vrouwen kijken’. Ik mag dat godverdomme hopen, toch? Gezien bovenstaande voorbeelden.

Piemelroepers

Ik begrijp het wel, PvdA, je staat op acht zetels in de peilingen, er moet iets gebeuren. Maar met die stemmingmakerij rond allochtonen gaat het niet lukken, mensen. Er is al een PVV. De PvdA moet daar een alternatief op bieden, niet meer van hetzelfde worden. Seksueel geweld aanpakken, top. Arabieren de schuld geven, nee. Als je achter de oorzaak aan wilt, moet je misschien eens naar onze alcoholcultus kijken, of naar Powned, waar de vrouwenhaat door de overheid wordt gesubsidieerd. De piemelroepers, hou die eens tegen het licht. Extragratis tip: je vindt ze niet in de hoek van GroenLinks, zeg maar.

Begin eens het goede voorbeeld te geven en laat voor één keer een campagne tegen seksueel geweld gewoon eens een campagne tegen seksueel geweld zijn, in plaats van een goedkope poging PVV-stemmers aan jouw kant te krijgen.

Is het Vrije Woord u écht lief? Steun dan Frontaal Naakt. Doneer aan de enige dwarsdenkende, onafhankelijke site van Nederland. Stort wat u missen kunt op rekeningnummer NL59 RABO 0393 4449 61 (N.P. Breedveld, Rabobank Rijswijk), SWIFT BIC RABONL2U o.v.v. ‘Frontaal Naakt’. Lees hier waarom dat niet met PayPal kan. Nog liever heb ik dat u op Frontaal Naakt adverteert of mij inhuurt. Mail mij.


Reacties gesloten. Mail de redactie.

« home