Frontaal
Naakt
2 maart 2019

Ik word vervolgd wegens belediging van een seriebelediger

Peter Breedveld

Ik ben gedagvaard omdat ik een troll heb beledigd die me acht jaar lang obsessief heeft geterroriseerd en grappen maakte over de dood van de moeder van mijn geliefde. Ik moet me voor de rechter verantwoorden wegens belediging, belediging!, van een man die me acht jaar lang belasterde bij mijn werkgever, die mijn geliefde consequent ‘muzelvrouwtje‘ noemde omdat ze moslim is, die mij en mijn geliefde acht jaar lang dag in, dag uit afzeek, uitschold, in onze privélevens zat te poeren me ook bedreigde, die transfobe sneren maakt over een vriendin, die werkelijk grenzeloos was in zijn hufterige gedrag, werkelijk elke dag, acht jaar lang, maar die naar de politie ging om te klagen dat ik hem had beledigd omdat ik na acht jaar eindelijk eens iets terug zei.

En dat de politie me daarna op het bureau ontbood, om uit te leggen wat me bezielt om een kerel te beledigen die me acht jaar lang dagelijks sarde en treiterde en belasterde en die grappen maakt over de dood van Hassnae’s moeder. Grappen! Over de dood van iemands moeder! dat ik daarvoor naar het bureau moest komen, vond ik al schandalig.

Maximale schade

Maar dat een officier van justitie mijn hele verklaring leest, inclusief de constatering van de politie zelf dat Hans Konings, want over hem hebben we het, me sinds 5 november 2011 obsessief beschimpte en belasterde, dat die de stapel screenshots leest die ik aan de politie heb gegeven, dat hij leest dat Konings grappen maakte over de dood van Hassnae’s moeder, en dan toch besluit dat ik vervolgd moet worden omdat ik deze gezagsgetrouwe burger, deze pilaar van de samenleving heb beledigd, dat vind ik zo onwerkelijk, zo surrealistisch. Dat tart echt alle voorstellingsvermogen. Ik kan het niet geloven, dit kan niet waar zijn, maar het is gewoon wel waar! Ik word vervolgd wegens belediging van een man die acht jaar lang zijn stinkende best heeft gedaan om niet alleen mij, maar ook mijn geliefde en de mensen met wie ik omga zo diep mogelijk te krenken, zo hard mogelijk te raken, zoveel mogelijk pijn te doen. Die echt geprobeerd heeft maximale schade aan mijn leven toe te brengen.

Wat de officier van justitie óók weet, en waar ik al jaren over klaag, is dat ik zelf, als ik aangifte wil doen van dergelijk trollengedrag op Internet, van laster, identiteitsdiefstal, cyberinbraak, het extreme, werkelijk krankzinnige stalkgedrag van de troll Ans Aarsema, die het ook al grappig vond te sneren over de dood van een goede vriend van mij en die werd bijgestaan door Hans Konings en door Arnold Kuijk alias Captain Iglo, ik steevast door de politie van het kastje naar de muur word gestuurd. De politie weigerde mijn aangifte op te nemen van een gestoorde gek die had gedreigd mijn naam in het lijk van zijn vriendin te kerven. Ze weigerde mijn aangifte van cyberinbraak, “want uiteindelijk kun je toch nooit vaststellen dat de eigenaar van de computer waarmee is ingebroken, dezelfde was die de inbraak heeft gepleegd.”

Na mijn verhoor naar aanleiding van Konings aangifte zei ik tegen de politie dat ik nu aangifte tegen hém wilde doen, en toen zei één van de agenten dat dat niet nodig was, omdat dat al in hun verslag stond. Toen weigerde de polite dus wéér mijn aangifte op te nemen!

Politie doet niks

Ik word al jaren door een anonieme lafaard gebeld op mijn werk, die me dan zijn ranzige pornofantasietjes over Hassnae in mijn oor blèrt. Politie doet niks. Hassnae werd achtervolgd en gefotografeerd tot op Schiphol door een “journalist” die haar verkrachting toewenste en opriep mij af te maken met een nekschot. Politie doet niks. Politie is hoegenaamd niet geïnteresseerd.

Iemand vult al een jaar of zo mijn persoonlijke gegevens in op allerlei internetformulieren, waardoor ik nieuwsbrieven van allerlei instanties en seksgoeroes krijg toegestuurd, pakketjes met Afrikaanse haarprodukten, hij sloot in mijn naam een abonnement af op de Privé, waarvoor ook gewoon geld is afgeschreven van mijn bankrekening. Ik vond dat te gortig worden en heb een paar uur lang gebeld met allerlei politiemensen, want dan moest ik bij de Amsterdamse politie zijn en dan weer die in mijn woonplaats en het was nog te vroeg voor aangifte en we kunnen hier niks mee en het is moeilijk en uiteindelijk gaf ik het maar op.

Maar een van mijn meest obsessieve stalkers loopt naar de politie omdat hij zich, na een terreurcampagne van acht jaar, beledigd voelt door mij, en hij krijgt de rode loper uitgerold door de politie en het OM!

Identiteitsdiefstal

Welk signaal gaat daarvan uit, denkt u? De politie en de overheid vinden het prima dat een uitgesproken antiracist en zijn Marokkaans-Nederlandse geliefde worden getreiterd en bang gemaakt, kijken toe en doen niks. En ze komen wel in actie zodra hij zich begint te verweren. Want dát gaat te ver. Trollen wordt beloond, troll beledigen: “ho, ho, meneertje, waar zijn wij mee bezig!” En dan krijg je een dagvaarding wegens belediging van een seriebelediger.

U kunt zich niet voorstellen hoe uitzinnig ik ben van woede, hoe getergd ik me voel. Dit is zo extreem, zo gekmakend onrechtvaardig.

Al meer dan tien jaar, bijna vijftien jaar, zetten mensen alles op alles om me de mond te snoeren. Ik word getrolld en bedreigd, mijn geliefde wordt bedreigd, mijn kinderen zijn bedreigd, ik ben geframed door De Telegraaf, GeenStijl en Powned. Jan Dijkgraaf probeert me voortdurend in diskrediet te brengen bij mijn werkgever, ik ben er op de nationale radio gewoon van beschuldigd zijn kinderen te bedreigen, ik ben door verschillende media beschuldigd van identiteitsdiefstal en antisemitisme, in 2013 wilde ik letterlijk dood, ik wilde er niet meer zijn, omdat ik letterlijk gek werd van die enorme overmacht die me mijn persoonlijkheid afnam en een monster van me maakte.

Zwarte ziel

Ik was daar openhartig over. Hans Konings zag dat en besloot een tandje bij te zetten, me nog intensiever te belasteren, nog vaker mijn werkgever te benaderen via Twitter, om te proberen me ontslagen te krijgen.

Wat ben je dan voor iemand? Hoe zwart is je ziel als je ziet dat iemand aan al dat geweld dreigt te bezwijken, blijkbaar constateert dat je goed bezig bent en nog wat extra gas geeft, in de hoop de genadeklap toe te brengen?

En dan naar de politie gaat als je na al die jaren zelf te kakken wordt gezet?

Ik heb indertijd de officier van justitie benaderd die zich bezighield met die identiteitsdiefstal waarvan ik beschuldigd werd. Hij zei dat ik geen moment in beeld ben geweest als verdachte. Ik heb hem kort daarna nog eens benaderd, wanhopig, met de vraag of hij me wilde helpen de troll Ans Aarsema te stoppen. Hij reageerde niet.

Nu word ik, niet door hem maar door een andere medewerker van het OM, gesommeerd om voor de rechter te verschijnen wegens het beledigen van één van Aarsema’s side-kicks. Kunt u daarbij? Ik kan het niet bevatten. Ik ben echt verbijsterd, verdoofd door de schok.

Tweets verwijderd

Hans Konings heeft intussen schielijk alle tweets verwijderd waarin hij Hassnae en mij beschimpt en belastert. Alle “muzelvrouwtje”-tweets zijn verdwenen, er staat nog een handjevol onschuldige tweets waarin hij sputtert dat hij kritiek op ons mag hebben.

Alsof die tweets niet gewoon kunnen worden opgevraagd, alsof de politie ze niet heeft gezien, alsof ik niet een shitload aan screenshots heb gemaakt.

Die peilloze achterbaksheid. Maar daar moet ik dan weer mee oppassen, omdat deze parel van plichtsgetrouwe burgerzin zich weleens beledigd zou kunnen voelen.

Steun me!

 

Become a Patron!
 

Is het Vrije Woord u écht lief? Help me dan met een financiële bijdrage. Deze website wordt elke dag bedreigd door de virtuele knokploegen van Domrechts, malafide Nederlandse journalisten en zelfs door de vicepremier. Het afgelopen jaar ben ik als verdachte verhoord op het politiebureau en ging ook het klagen bij mijn baas weer een nieuwe, onverkwikkelijke fase in met de fascistische troll Jan Dijkgraaf. Steun Frontaal Naakt. Doneer aan de enige dwarsdenkende, onafhankelijke site van Nederland. Stort wat u missen kunt op rekeningnummer NL59 RABO 0393 4449 61 (N.P. Breedveld, Rabobank Rijswijk), SWIFT BIC RABONL2U o.v.v. ‘Frontaal Naakt’. Lees hier waarom dat niet met PayPal kan, maar steunen via Patreon kan weer wel. Nog liever heb ik dat u op Frontaal Naakt adverteert of mij inhuurt. Mail mij.


Reacties gesloten. Mail de redactie.

« home